Filtruj terminy

Ginekolog Bytom

Bytom Ginekolog dr n. med. Piotr Stołtny

dr n. med. Piotr Stołtny

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Przychodnia Medicus Bytom sp. z o.o.
Reptowska 20
41-923 Bytom

Bardzo miły i kompetentny lekarz z poczuciem humoru, który NIE zerka na zegarek i poświęca tyle czasu ile jest potrzebne. Bardzo fajnie tłumaczy !! polecam
Opinia dodana przez: kate

Paweł Madej

Ginekolog, Ginekolog położnik

Specj. Praktyka lek.
Bytom
41-902 Bytom

Niestety przyłączam się do negatywnych opinii o dr Paweł Madej.
- pan doktor bardzo chetnie namawia w ciąży aby wcześnie iść na L4 i odpoczywać, a chodzi tylko o to żeby przychodzić na wizytę co 2 tygodnie i płacić.
W początkowym stadium ciąży wizyty co 2 tygodnie nie są niezbedne !!!
- sama musiałam stwierdzić u siebie cholestaze ciążową i nakierować pana doktora, co jest kpiną,
- jak jest jakis ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Janusz Pozowski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n med Janusz Pozowski 41-902 Bytom ul. Jainty 24/12
Jainty 24
41-900 Bytom

Dr Pozowski to fantastyczny człowiek: ciepły, życzliwy, uprzejmy, otwarty i ZNAKOMITY LEKARZ z dużym doświadczeniem i niesamowitą intuicją. Profesjonalista w 100%. Najlepszy ze wszystkich jakich znam. Wierzy do samego końca, że wszystko będzie dobrze, daje nadzieję i siłę, jest wsparciem kiedy sytuacja staje się beznadziejna. Celem tego lekarza jest zdrowie i dobro pacjenta a nie kasa. Jestem pacjentką dr Pozowskiego od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Prowadził moją ciąże ...

dr n. med. Dariusz Grzonka

Ginekolog

Bytom
Batorego
Zabrze

doskonaly LEKARZ posiada ogrom wiedzy medycznej polecam wszystkim kobieta zadowolona pacjentka MARIA

dr n. med. Eugeniusz Gabriel

Endokrynolog, Ginekolog

Różana 7
43-460 Wisła

Najgorszy ginekolog na jakiego trafiliśmy.
Badanie ginekologiczne (prywatnie) polegało na zadaniu 3 pytań zza biurka!
Osobie w prawdopodobnej ciąży przepisał lek, który może spowodować poronienie!!! (czego dowiedzieliśmy się w aptece).
Wykonaliśmy telefon żeby przybliżyć "lekarzowi" w rozmowie zaistniałą sytuację, którą skwitował "no i co z tego?" "czy to wszystko?"
Nikomu nie życzę spotkania z tym "lekarzem" - tragedia.
Opinia dodana przez: juzjestem