dr n. med. Ewa Szkodny

3,3
3,7
3,2
3,5

Jestem pacjentką Pani Doktor od 7 lat i nie zamieniłabym jej na innego lekarza. Aktualnie prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Byłam zarówno w prywatnym gabinecie jak i z NFZ i zapewniam, że w obu przypadkach podejście do pacjentki jest profesjonalne i życzliwe. Czuję że jestem pod dobrą opieką, ze mną i dzieckiem jest wszystko w porządku i że mogę ufać Pani Doktor. Szczerze polecam!

Odczucia mieszane. Z jednej strony bardzo otwarta i sympatyczna pani doktor, która rewelacyjnie się sprawdza, kiedy wszystko jest w najlepszym porządku, a wizyta sprowadza się do krótkiego badania ginekologicznego i wypisania recepty. Wszystko upływa wtedy w sympatycznej atmosferze, a ceny jak na katowicki rynek ma dość przystępne (za część wizyt w ogóle nie płaciłam). W lutym tego roku miałam wykonywaną cytologię w przychodni NFZ-owskiej i tam, przy okazji kompletnego badania, lekarz wyczuł mi trzy guzki w piersiach. Teraz jestem już po biopsji i pod stałą opieką specjalistycznej poradni, ale wszędzie takie same zdumienie budzi fakt, że przez cztery lata u pani doktor (byłam jej pacjentką od 2009 roku) badania piersi nie miałam wykonywanego ani razu.

Fantastczny lekarz, miły, kompetentny, POLECAM !!! ŚWIETNY FACHOWIEC!!!

Fantastczny lekarz, miły, kompetentny, POLECAM !!! ŚWIETNY FACHOWIEC!!!

Polecam! Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pani doktor.

Polecam! Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pani doktor.

Pani doktor nie zdiagnozowała ciąży pozamacicznej u mojej żony. Zbagatelizowała opinię innego lekarza oraz badań z których wynikał spadek beta hcg. Stwierdziła że moja żona nie była w ciąży i że zbliża się jej okres. Tydzień później moja żona wylądowała w szpitalu z silnym krwawieniem.

Jestem pod opieką Pani Dokotor i jestem bardzo zadowlona. Kompetentny i profesjonalny lekarza. A poza tym wykazuje bardzo serdeczne podejeście do pacjenta.

naprawdę polecam! rzeczowo, konkretnie. P. doktor dokładnie bada i wszystko tłumaczy. polecam!

Odradzam zdecydowanie kobietą w ciąży. Brak profesjonalnego podejścia do kobiety w ciąży (szkoda pisać). Może gdybym poszła prywatnie to podejście byłoby inne? hmm - nie wszystkich stac na to!

Super lekarz i super człowiek. Tak, tą panią poleciłabym każdemu.

Super lekarz i super człowiek. Tak, tą panią poleciłabym każdemu.

bardzo dobry lekarz. Szczególnie polecam tego lekarza jako wykonującego badanie usg