dr n. med. Andrzej Muryndr n. med. Andrzej Muryn - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

dr n. med. Andrzej Muryn

Cytolog, Ginekolog położnik, Ginekolog

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

Lekarz całkowicie niekompetentny, podjął się operacji, do której nie miał przygotowania i umiejętności. Lekkomyślnie operował pacjentkę zamiast przekazać ją do odpowiedniego ośrodka o wyższej referencji. Bardzo zaszkodził i pewnie nawet o tym nie wie. Niestety pacjentka już wie -po 2 tyg. musiała być operowana ponownie przez innych lekarzy, którzy dziwili się kto cos takiego zrobił.

lekarz polecił mi płacić nawet za badanie które robione było w szpitalu na sprzecie przy którym wyraźnie pisało ze pochodzi zdarów, ponadto jest nieuprzejmy i niesymaptyznie komentuje rózne sparwy intyne! gdybym chciała oceny spowidnika topzreciez tam by się udała nieprawdaż??????

dr Muryn to profesjonalista, w czasie ciązy czułam się , że jestem pod właściwą opieką. Wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania, jest uprzejmy . Dużym plusem jest mozliwość skontaktowania się z nim o każdej porze - podaję swój nr komórkowy. Lekarz godny polecenia na 100 %.

nie będę dużo pisać to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Jeżeli ktoś stara się o dzidziusia warto wybrać się do tego właśnie lekarza.

Pana DOKTORA MOGE SZCZERZE POLECIC INNYM PACJENTKOM. WYSŁUCHA , ODPOWIE NA PYTANIA I WYTŁUMACZY SZCZEGOLOWO PROBLEM. SZCZERZE MOGE GO POLECIC.

Na dr. Muryna trafiłam w 5. tygodniu ciąży. Podczas badania delikatny, wyjaśnia co, jak i dlaczego będzie robił. Kompetentny, wyczerpująco odpowiada na pytania i stara się rozwiać wszelkie wątpliwości. Twierdzi, że w ciąży nie ma głupich pytań. Poświęca mi tyle czasu, ile potrzebuję. Badania laboratoryjne co prawda trzeba robić prywatnie, ale USG, jak miał jakieś wątpliwości, zrobił mi w szpitalu na Batorego, mimo, że chodzę do niego prywatnie. Polecam pana doktora wszystkim dziewcynom, które chcą, by potraktowano je konkretnie i fachowo.

Lekarz, którego wiedza i sposób podejścia do pacjenta są na bardzo wysokim poziomie. PO długich wędrówkach po gabinetach lekarskich zdiagnozował moją endometriozę, wyleczył a teraz jestem w ciąży i prowadzi mnie przez ten czas. Jestem mu wdzięczna i myślę, że ten skromny człowiek nawet nie zdaje sobie sprawy jak bardzo potrafi zmienić ludzkie życie na lepsze. Prawdziwy lekarz z powołania. Marta T.

Marta T.

Niestety bardzo zawiodłam się na dr Murynie, jest bardzo miły, rzeczowy i stara się pomóc pacjentce, niestety najważniejsze są jednak pieniądze. Pan Muryn przeprowadził u mnie dwa razy inseminacje (znając wyniki nasienia męża, gdyż sam je przeprowadzał), dał nadzieję bo gdy czeka się półtorej roku na dziecko to pieniądze choć ogromne zaczynają mieć drugoplanowe znaczenie. W końcu po dwóch nieudanych inseminacjach udałam się do dwóch innych ginekologów, stwierdzili że przy takich badaniach męża to szansa jest zerowa. Mało tego torbiel pomylił z pęcherzykiem graffa którego nie miałam, więc szansa zajścia w ciąże zmniejszyła się bez leczenia nawet poniżej zera. Jestem zawiedziona.

Lekarz po prostu genialny. Jestem jego pocjentką od wielu lat. Dwa lata temu na wizycie kontrolnej zdiagnozował u mnie guzka na jajniku, co potwierdził zdjęciem USG. Kolejnych dwóch lekarzy nie potrafiło go odnależć i wątpilo w diagnozę. Operację przeprowadził w najmniej inwazyjny sposób i TYLKO dzięki niemu wciąż mogę mieć dzieci. Dziękuję Panie Doktorze!!!

Polecam każdej kobiecie odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Polecam każdej kobiecie odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.