lekarz Kamil Kurza

Fantastyczny lekarz z powołania. Podchodzi do pacjenta indywidualnie i w dodatku jest taki miły i sympatyczny. Lekarz rzetelny, kompetentny, bada bez pośpiechu, odpowiada na każde pytania. Oby było więcej takich lekarzy w Jaworznie jak Dr. Kamil Kurza. Pacjentka z Marmedicam

Bardzo fajny lekarz z takim ludzkim podejściem do pacjenta, nie byle by "odbębnić" z czystym sumieniem polecam Pana dr. KURZE. Jeszcze nie raz zawitam do Pana Doktora. Pacjentka Marmedicam

Najlepszy lekarz na śląsku! Chyba po raz pierwszy nie zostałem potraktowany z góry. Pan doktor jest bardzo kompetentny, ma dużą wiedzę i potrafi rozmawiać z pacjentem. Godny polecenia fachowiec