lekarz Dorota Szwarc-Szczubiał

Medycyna estetyczna

Polecona zostala mi przez kolezanke, Pani Doktor to wspaniala osoba, profesjonalistka, patrzy na Ciebie i sama sugeruje co byloby dobrze poprawic, poza tym ma naprawde dobre ceny i nie oszukuje na ilosci wstrzykiwanych preparatow, placisz za tyle ile z ampulki zuzyjesz ;) Juz raz spotkalam sie z lekarzem, ktory mnie oszukal, lekarka krecila cos, stawala do mnie plecami, wykorzystala pol ampulki a zaplacilam za cala, coz oszusci tez sie zdarzaja ;/:/ Pani Dr Szwarc jest godna polecenia, aby wykonac u niej zabieg przejezdzam az 600km, to chyba o czymś świadczy ...

Pani Dr Szwarc jest godna polecenia, aby wykonac u niej zabieg przejezdzam az 600km, to chyba o czymś świadczy ;)
Cala usluga to koszt 1250 zl, nie bede pisac co to bylo, bo zbyt wiele ;) w innym miejscu zaplacilabym za te zabiegi ok. 2500zl

Pani dr. Ma super wyczucie estetyczne, miłe podejście do pacjenta ,a co najważniejsze wykazała się pełna fachowością co daje mega zadowolenie . Szczerze polecam !

kapitalna babeczka , bardzo... miła i mocno zapracowana , podziwiam ją za tempo i profesjonalizm , czasami się zastanawiam jak tak można pracować i jeszcze się uśmiechać , same superlatywy ...delikatna i dba o nas i nasz naturalny wygląd , a to bardzo ważne .... pozdrawiam

Choć prawdą jest że pani doktor jest bardzo zawsze zajęta bo ma mnóstwo pacjentek to jest pełna profesjonalizmu, nadzwyczaj miła i uprzejma, nie oszustka ani naciągacz na drogie zabiegi potrafi bardzo trafnie doradzić, życzyłabym sobie takich kompetentnych lekarzy.

Polecam Panią Dorotę w 100%.Jest zabiegana ,to fakt ale zawsze jest chętna przyjąć pacjentki które ją proszą.Nie naciąga,widać doskonałe efekty po zabiegach.Polecałam ją koleżankom i one również są zadowolone.Małgosia

Pani doktor jest b.b.b.dobrym fachowcem ,potrafi doradzic, zawsze mila, usmiechnieta,polecam wszystkim ! jestem pcjetka u pani doktor ok.3 lat i zawsze wracam.nastepna wizyta grudzien . Pozdrawiam.

Polecam dla wszystkich pan, ktore chca poprawic swoj wyglad. Bylam juz u Dr Szwarc 3 razy i zawsze zadowolona. Polecilam ja tez roznym kolezankom, ktore byly tez b.zadowolone. Poza tym ceny zabiegow sa zrownowazone.

Bardzo mile i kompetentne podejscie do pacjeta!Profesionalizm,uczciwe ceny!Nie zostawia pacjeta z problemem,wrecz przeciwnie, stara sie mu nawet pomoc!a takich lekarzy ciagle zbyt malo!Polecam goraco!!

Wspaniała lekarka,poświęca bardzo dużo czasu dla pacjantki,miła ,sympatyczna, same superlatywy.....polecam wszystkim pacjentkom.umówiona jestem za m-c i będę.....pozdrawiam Krystyna

PROFESJONALIZM+DOBRA CENA+WIEDZA=DR DOROTA SZWARC SZCZUBIAŁ ;) P.

PROFESJONALIZM+DOBRA CENA+WIEDZA=DR DOROTA SZWARC SZCZUBIAŁ ;) P.