lekarz Dorota Zawadziłło-Kobielska

1,5
1,4
1,3
1,2

Zdecydowanie nie polecam. Nie miła, opryskliwa.... Generalnie to przepraszam, że Pani doktor przeszkadzam w pracy. Okulary źle dobrane. Niestety, ale ten kto czyta komentarze przed wizytą jest w stanie uchronić się przed takim lekarzem, ale starsi ludzie są na takich lekarzy skazani.

Zdecydowanie nie polecam. Nie miła, opryskliwa....
Generalnie to przepraszam, że Pani doktor przeszkadzam w pracy.

Kompletny brak zaangażowania w swoją pracę. Przyjść odbębnić i do domu. Nie polecam nikomu, zdecydowanie lepiej odczekać na wizytę do kogoś lepszego niż dostać się z marszu do byle kogo.

Nie polecam. Wizyta to jedno wielkie nieporozumienie. Brak kultury i kompetencji. Na zadane pytania nie raczyła nawet odpowiedzieć. Porażka.

Wyjątkowo niesympatyczna i nieuprzejma osoba. Nigdy więcej nie skorzystam z "pomocy" tej pani. Traktuje pacjentów z góry, jak bezrozumną masę, którą ma nieszczęście i nieprzyjemność leczyć. Droga pani, nieszczęście i nieprzyjemność to mają ci, którzy trafią do pani gabinetu. Omijać z daleka!

nie polecam na moje pytanie dotyczące diagnozy - co można z tym zrobić usłyszałam - nic. Na ostatnią wizytę spóźniłam się 1 min bo Pani w recepcji rozmawiała przez tel minęłam się z Panią doktor w korytarzu ,na uwagę Pani z recepcji że ta pani jest jeszcze do pani doktor usłyszałyśmy ja skończyłam już pracę mam wrażenie że tej Pani pacjęci przeszkadzają życzę jej takiego samego traktowania

Bardzo profesjonalna bo przeważnie przemili lekarze sa mało wiedzacy Chodziłam do wielu lekarzy ale doktor opinia zawsze była trafna diagnoza Od lat wiem ze dr ma duza wiedzę Mimo ze inni piszo ze jest nieszczęśliwa ale to nie nasza sprawa

Panie pracujące w rejestracji bardzo sympatyczne, terminy krótkie także pierwszy kontakt z placówką zdecydowanie na plus. Niestety po wejściu do gabinetu czar prysł - Pani doktor Zawadziłło nie wykazuje żadnego zainteresowania pacjentem, podczas mojej bardzo krótkiej wizyty byłam świadkiem kilku niemiłych sytuacji i sprzeczek z pacjentami. Obojętność, zupełny brak chęci porozumienia, współpracy i pomocy pacjentowi. Pani doktor jest opryskliwa, oschła, nie słucha pacjenta ani z nim nie rozmawia. Pomimo tego, że prosiłam o zmierzenie cylindrów Pani doktor tego nie zrobiła. Wizyta szybka, kolejki nie było - już wiem dlaczego :) Nie polecam.

Nie polecam. Nieuprzejma wobec pacjenta. Opryskliwie odpowiada na pytania. Nic nie tłumaczy a na dociekliwe zapytania reaguje złością (dziwne przecież płacę jej za wizytę prywatną). Nigdy nie byłem u takiego lekarza choć lat mam już niemało. Nie polecam pod każdym względem i potwierdzam inne negatywne opinie tu wyrażone.

Dramat. Nabija kabzę wyznaczając kolejne badania. Nic nie tlumaczy. Po 3 wizytach nadal nie wiadomo czy dobre są okulary. Nie polecam. Szkoda czasu. Szczerze odradzam....więcej w piekarni się dowie człowiek na temat oczu niż u w/w "specjalisty".... Opryskliwa, oburzona, że jeszcze pacjenci czekają.

Beznadziejny lekarz wszystkie opinie prawdziwe..ludzie jak możecie to unikajcie... Do zwolnienia z takim podejściem.. niekompetentny babsztyl.. dziwię się że tacy ludzie pracują za nasze pieniądze... Wcześniej pracowała na Curie Skłodowskiej a teraz na Wyszyńskiego 12/1 współczuję pracodawcy bo traci przez to pacjentów i pieniądze.