lekarz Dorota Zawadziłło-Kobielska

1,5
1,4
1,3
1,2

Na dzień dobry opryskliwa, badania na odwal się. Przy szkłach, w których nareszcie dobrze widziałam usłyszałam "te nie są odpowiednie dla pani". Receptę dostałam na praktycznie takie same szkła jakie mam teraz i w których źle już widzę, do tego bez cylindrów, gdzie mam astygmatyzm. Stracony czas, nie polecam.

Arogancka, opryskliwa, nieszczęśliwa wręcz osoba, że musi badać pacjentów. Brak jakiekolwiek opinii czy wyjaśnień tylko stwierdzenia tak lub nie. Totalny brak wiedzy. NIE POLECAM!!!

Ja również nie polecam. W ogóle nie była zainteresowana tym co mam do powiedzenia, ucinała mi w pół słowa. Strasznie arogancka i nabzdyczona. Niczego się nie dowiedziałam co mi jest mimo że drążyłam temat na różne sposoby. Zero podejścia do pacjenta. Nawet na mnie nie spojrzała ani razu podczas rozmowy. Najgorsza z wizyt jaką miałam kiedykolwiek u okulisty

Nie słuchała mnie, zbadała oczy, naburczala i kazała wyjść skinieniem głowy. Jedyna diagnoza to: nic pani nie ma, gdy ewidentne mam plamkę w poli widzenia. Pozostało mi poprosic lekarza o kolejne skierowanie i umówienie sie do normalnego okulisty.Nie polecam.

Najgorszy jakikolwiek może być lekarz NIE POLECAM!!!!!!!! Uciekajcie straszny lekarz okropny nic nie powie arogancka, nieuprzejma.Fatalny lekarz coś strasznego takiego lekarza nikomu nie polecam!uważajcie nic wam nie powie zero jakiegokolwiek człowieczeństwa!!!

Arogancja od pierwszych do ostatnich chwil spędzonych wspólnie w gabinecie. Brak informacji po przebytym badaniu oraz leczenia choroby. Mrukliwa i niemiła. Absolutnie - jako człowiek - pomyliła się z powołaniem. Szczerze odradzam wizytę u tej Pani.

Zgadzam się z opinią Natalii. Co za lekarz - faktycznie arogancka, opryskliwa, nieszczęśliwa wręcz osoba, że musi badać pacjentów. Też na mnie krzyczała.

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak arogancką osobą. Jak tylko weszłam do gabinetu zostałam niemile potraktowana (wręcz Pani nakrzyczała na mnie) gdyż na skierowaniu lekarz prowadzący napisał "pilne" ponieważ bardzo osłabił mi się wzrok po porodzie, ale dla Pani doktor nie jest to podstawą do przyśpieszenia wizyty. Pani doktor z wielkim fochem zbadała mi wzrok i bez słowa wypisała receptę na nowe okulary, bez jakiegokolwiek rady co zrobić z podrażnionymi oczami, które mam od momentu narodzin maluszka. Zero powołania, nie polecam, a wręcz odradzam wizyt u Pani Doktor.