Polecam! Z Vita-Med i Panią Dorotą Żerańską mam kontakt od wielu lat z racji mojego miejsca zamieszkania. Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna, Pani doktor dysponuje ogromną wiedzą, zawsze ma czas żeby porozmawiać z pacjentem, udzielić rad i pocieszyć. Lekarz z prawdziwego zdarzenia, który na pierwszym miejscu ma dobro pacjenta. Wiedza, fachowość, profesjonalizm, indywidualne i serdeczne podejście do pacjenta, to rzeczy które sprawiają, że Pani Dorota Żerańska jest jednym z najlepszych lekarzy z jakim miałem kontakt.

Wciąż poszukujesz "Internista Olsztyn"?

Puls
Gębika 10B