lek. med. Dymitr Adamonis

Super. Jestem bardzo zadowolony z leczenia bez bólowe wszystko na bieżąco jest tłumaczone. Nic tylko się cieszyć z tak profesjonalnego stomatologa w Grudziądzu.

Bardzo polecam Pana doktora. Cieszę się, że do niego trafiłam. Jestem bardzo zadowolona z jego kompleksowej i sprawnej obsługi. Dobrze jest mieć takiego dentystę. Super, że pracuje w Grudziądzu.

Jeden z najlepszych dentystów jakiego spotkałem w swoim prawie 50 letnim życiu. Człowiek dużego formatu. Polecam polecam i jeszcze raz polecam.

Bardzo dobry i miły lekarz. Polecam z całym sercem. Dobrze tłumaczy proponowane leczenie eczenie i postępowanie. https://www.4udentalclinic.pl/

Leczyłam zęby u tego stomatologa przez kilka lat. Mój syn również. Leczenie zawsze skuteczne. Cieszę się, że nadal pracuje w Pruszczu. Agnieszka.

Polecam tego stomatologa, świetny fachowieć i bardzo uprzejmy.

Polecam tego stomatologa, świetny fachowieć i bardzo uprzejmy.