lekarz Edward Bauer

Aktualne miejsce przyjęć to:
ul.Staszica 8 A pok 5
75-449Koszalin
tel 502 532 134

Doktor Bauer to najgorszy lekarz u jakiego przyszło mi się leczyć. Kompletnie nieuprzejmy i niemiły. Nie ma szans się z nim dogadać, gdyż pan doktor nie rozmawia tylko burczy pod nosem, dosłownie, jak mówi prawie nie otwiera ust i odnoszę wrażenie, że bynajmniej nie wynika to z jakichkolwiek problemów czy przyzwyczajeń, a po prostu z pogardy w stosunku do pacjenta. Chodziłam do niego regularnie przez ponad rok z moimi zatokami. Miałam troche przerośnięte polipy, częste zapalenia i samoistne wycieki ropne z nosa. Pan doktor zupełnie nic sobie z tego nie robił. Wizyta trwała zawsze jakieś kilka minut, podczas których sprawdzał tylko stan otworów nosowych i to wszystko. Starał się mnie jak najszybciej wypchać z gabinetu. Zero jakichkolwiek pytań, czy diagnoz z jego strony. W końcu doprosiłam się skierowania na TK zatok, ale pan doktor nie raczył nawet na ich podstawie wydać jakiejkolwiek opinii. Najbardziej interesowało go to że będzie się musiał z tych badań rozliczyć. Każda wizyta kończyła się receptą na leki, których pudełka reklamowe znajdowały sie w gabinecie. Pomimo, że miałam wykluczoną alergię, pan doktor przepisywał mi krople na katar alergiczny. Ogólnie wizyta sprowadzała się do wystawienia recepty. Nie interesowało go, że boli, nic sobie nie robił z moich objawów o których mu opowiadałam. Jego gabinet zatrzymał się w latach 90. Dysponuje jedynie różnego rodzaju wziernikami. Widzę bardzo pozytywne komentarze o doktorze i prawde mówiąc nie dowierzam. Może większość z tych ludzi leczyła się u niego prywatnie, na co mnie nie stać, albo ich problemy były naprawdę błahe. Szczerze go nie polecam.

Bardzo dobry lekarz godny polecenia, dzieki doktorowi unikłem operacji,wytłumaczy przyczyny choroby bardzo dobry kontakt z pacjentem,mówi o chorobie w dostepnym dla kazdego jezyku jestem bardzo zadowolony i jako jedyny lekarz z którym sie otkałem dostałem aragon z kasy fiskalnej to swiadczy o uczciwosci -dziekuje doktorze

Absolutnie nie zgadzam się z poprzedniczką.Jestem nauczycielem.Wielokrotnie leczyłem się u Pana Bauera(własnie w Białogardzie,gdzie przez dwa lata pracowałem).Gabinet akurat nie on wyposażył,za to takich jak poprzedniczka gotowych powybijać sobie zęby jest tam na pęczki,No więc Pan Bauer i tak ma tonę cierpliwości i kultury. W mojej opinii jest to doskonały lekarz,który ZAWSZE mnie wysłuchiwał i pomagał pozbyć się problemów związanych z częstym chronicznym zapaleniem krtani.Wystarczyło jedynie ZASTOSOWAĆ SIĘ do jego porady.Chodziłem do wielu specjalistów z łaski pańskiej,którzy uświadamiali mnie,że w moim zawodzie problemy z gardłem są wpisane w ryzyko.A Pan ...

W mojej opinii jest to doskonały lekarz,który ZAWSZE mnie wysłuchiwał i pomagał pozbyć się problemów związanych z częstym chronicznym zapaleniem krtani.Wystarczyło jedynie ZASTOSOWAĆ SIĘ do jego porady.Chodziłem do wielu specjalistów z łaski pańskiej,którzy uświadamiali mnie,że w moim zawodzie problemy z gardłem są wpisane w ryzyko.A Pan Bauer jako jedyny mi pomógł.i to na długą metę.
P O L E C A M T E G O L E K A R Z A
Jakub

Ten Lekarz jest wspaniałym człowiekiem.Mam ciągle problemy z uszami z powodu problemów ze skórą.Pan zawsze się mną cieprliwie zajmuje,przypisuje leki,które szybciutko działają,często daje gratis krople do uszu.Raz dał mi nawet taką małą maszynkę do płukania uszu,żebym nie musiał jeździć-nie jestem z Koszalina.Nie ma takich ani w Łodzi,ani w Poznaniu,ani Gdańsku.Lekarz najlepszy w Polsce.

Życzyłabym sobie i innym więcej takich lekarzy. Długo krążyłam po innych laryngologach, od kiedy trafiłam do dr Bauera, nie zamierzam szukać innego. Naprawdę polecam z czystym sumieniem. I dziękuję panu doktorowi za cierpliwość i życzliwość. Uważam, ze należy doceniać takich jak on, pamiętając o zarozumialstwie i "tumiwisizmie" innych (niektórych) lekarzy. HS

To zdecydowanie najlepszy lekarz. Cenię jego wiedzę i kompetencje. Od wielu lat razem z rodziną korzystam z jego usług i dzięki jego fachowej opiece czuję się bezpieczna. Dziękuję panie doktorze.

Pomimo dużej liczby pacjentów i późnej pory doktor przyjął mnie i zbadał bez problemu. To mówi samo za siebie .Polecam tego lekarza A.D

To zdecydowanie najlepszy lekarz. Wielkie serce, ciepło i zrozumienie, ale również duża wiedza i kompetencja. Od wielu lat korzystam z jego usług i dzięki jego fachowej opiece czuję się bezpieczna. Dziękuję panie doktorze.

Bardzo pozytywne zaskoczenie;) Bardzo miły,sympatyczny i co najważniejszy niezwykle fachowy lekarz. Polecam wszystkim;) Chciałbym aby wszyscy lekarze byli właśnie tacy...