lekarz Edward Bauer

Aktualne miejsce przyjęć to:
ul.Staszica 8 A pok 5
75-449Koszalin
tel 502 532 134

Bardzo dobry lekarz godny polecenia, dzieki doktorowi unikłem operacji,wytłumaczy przyczyny choroby bardzo dobry kontakt z pacjentem,mówi o chorobie w dostepnym dla kazdego jezyku jestem bardzo zadowolony i jako jedyny lekarz z którym sie otkałem dostałem aragon z kasy fiskalnej to swiadczy o uczciwosci -dziekuje doktorze

Pomimo dużej liczby pacjentów i późnej pory doktor przyjął mnie i zbadał bez problemu. To mówi samo za siebie .Polecam tego lekarza A.D

To zdecydowanie najlepszy lekarz. Cenię jego wiedzę i kompetencje. Od wielu lat razem z rodziną korzystam z jego usług i dzięki jego fachowej opiece czuję się bezpieczna. Dziękuję panie doktorze.

To zdecydowanie najlepszy lekarz. Wielkie serce, ciepło i zrozumienie, ale również duża wiedza i kompetencja. Od wielu lat korzystam z jego usług i dzięki jego fachowej opiece czuję się bezpieczna. Dziękuję panie doktorze.

Pan Doktor pomógł mi z bólem prawego ucha. Męczyło mnie to bardzo długo. Teraz pamiętam tylko, że coś takiego miało miejsce.

Wilki plus sama ocena mówi sama za siebie .

Wilki plus sama ocena mówi sama za siebie .

Bardzo pozytywne zaskoczenie;) Bardzo miły,sympatyczny i co najważniejszy niezwykle fachowy lekarz. Polecam wszystkim;) Chciałbym aby wszyscy lekarze byli właśnie tacy...

Życzyłabym sobie i innym więcej takich lekarzy. Długo krążyłam po innych laryngologach, od kiedy trafiłam do dr Bauera, nie zamierzam szukać innego. Naprawdę polecam z czystym sumieniem. I dziękuję panu doktorowi za cierpliwość i życzliwość. Uważam, ze należy doceniać takich jak on, pamiętając o zarozumialstwie i "tumiwisizmie" innych (niektórych) lekarzy. HS

Ten Lekarz jest wspaniałym człowiekiem.Mam ciągle problemy z uszami z powodu problemów ze skórą.Pan zawsze się mną cieprliwie zajmuje,przypisuje leki,które szybciutko działają,często daje gratis krople do uszu.Raz dał mi nawet taką małą maszynkę do płukania uszu,żebym nie musiał jeździć-nie jestem z Koszalina.Nie ma takich ani w Łodzi,ani w Poznaniu,ani Gdańsku.Lekarz najlepszy w Polsce.