lekarz Edward Laska

2,6
1,7
1,9
1,9

Podpisuje sie pod tym co wiekszosc pacjentow napisala tutaj o tym lekarzu.Podejrzewam ze te dwie pozytywne opinie byly pisane przez kogos z rodziny lub znajomych ktorzy zwyczajnie nie pisza prawdy.Omijac z daleka tego lekarza inaczej sami lub Wasze dzieci doświadczą traumy po kontakcie z nim.Zyje juz troche i jeszcze sie nie spotkalem z kims takim gburowatym i opryskliwym.Kompetencje tez pozostawiaja wiele do zyczenia.

Witam, Totalny brak empatii, współczucia i zrozumienia dla pacjenta i jego rodziny!! Brak podstawowych druków , które powinien posiadać lekarz!! Lekceważenie pacjenta na każdym kroku, nie dotrzymuje danego słowa, kompletny brak profesjonalizmu!! Nie rozumiem dlaczego jeszcze nikt nie odebrał mu prawa do wykonywania zawodu!! Proszę się zastanowić dwa razy zanim zdecydujecie się na wizytę u tego lekarza. ODRADZAM!

Witam,

Lekarz nieuprzejmy, opryskliwy, na pytania o zalecone leki reaguje irytacją, pokrzykuje w trakcie wizyty na pacjenta i rodzica, moje dzieci są chore już na samą myśl o wizycie u doktora. Na infekcję wirusową przepisuje antybiotyk. Niestety, nie był to jednorazowy incydent, a raczej standard u tego lekarza.

Bardzo nie miły nie uprzejmy nie polecam ostatni raz byłam u tego pana na wizycie . nie ma podejscia do dziecka szok!!!!!!

Dr Laska = WIELKA PORAŻKA!!! Nie miły, nie uprzejmy, opryskliwy, nie rozmawia - co powie to święte, nie leczy - chce cudownie uzdrawiać bez podstawowych badań. Nie polecam. Zabrałam dzieci -do tego nawet wrogowi nie przekażę telefonu i namiarów.

Miałam "przyjemność" korzystać z pomocy pana doktora i więcej nie pójdę:/ Pan doktor lubi widocznie po dogryzać pacjentom co nie jest ani miłe ani zabawne... Nie pierwszy raz mi się to zdarzyło. Nie tylko mnie zresztą. Jeżeli pan doktor jest tak znudzony pracą, że próbuje pozbyć się pacjentów to niech przestanie pracować:/ Chorych trzeba leczyć a nie irytować!

Skromny z dużą wiedzą,miły i polecany przez innych lekarzy którzy sami korzystają z Jego wiedzy i doświadczenia. Polecam ,skutecznie pomógł mnie i mojej zonie

Żadnemu choremu nie życzę takiego lekarza. Pomińmy fakt, iż doktor Laska jest nieuprzejmy i niemiły. Z tzw. "wielką łaską" wypisuje skierowania na najbardziej podstawowe badania a najlepszym lekiem na wszelkiego rodzaju bóle jest oczywiście ibuprom, który według pana Laski powinnam jeść jak cukierki. Często na własną rękę leczy pacjentów, którzy wymagają pomocy spelcjality, co prawdopodobnie wynika z faktu, iż dr Lasce wydaje się, że posiada "ręce, które leczą". Nie ufam temu lekarzowi, nie powierzyłabym mu ani swojego zdrowie ani tym bardziej zdrowia moich bliskich.

Dr Laska to kompetentny,konkretny lekarz,godny polecenia.

Dr Laska to kompetentny,konkretny lekarz,godny polecenia.

ja nie jestem zadowolona z tego doktora i nie polecam go

ja nie jestem zadowolona z tego doktora i nie polecam go