lekarz Edward Trafidło

Lekarz rodzinny

2,5

To najlepszy lekarz internista jaki przyjmuje w Stalowej Woli. Zawsze wysłucha pacjenta, nigdy niczego nie zlekceważy. POLECAM

Cham i prostak nic dodać nic ująć. Ten facet powinien leczyć zwierzęta w zoo a nie ludzi. Normalnie jakas masakra jednym słowem porażka. Bardzo nie miły dla pacjenta mojego męża też potraktował jak jakiegoś intruza który przyszedł po zwolnienie.

To jakaś porażka. Po prostu nie korzystajcie z usług Pana, bo człowieczeństwo u niego nie idzie w parze z przysięgą hipokratesa. Zero kultury osobistej, pogarda dla pacjenta, brak kompletnie wywiadu na temat zdrowia pacjenta. Człowiek wychodzi z wizyty głupi i pełen obaw. Zachowania zapadłej komuny z "Felczerewa".

Prostak ! ! ! Może w zoo przeglądadac koniom zeby .ludzi leczyć nie powinien.

Prostak ! ! ! Może w zoo przeglądadac koniom zeby .ludzi leczyć nie powinien.

Konował.Zostałem potraktowany jak intruz który udaje chorobę i przyszedł tylko po zwolnienie.

Bardzo miły serdeczny lekarz, który dużo czasu poświęca pacjentowi. Polecam

Bardzo miły serdeczny lekarz, który dużo czasu poświęca pacjentowi. Polecam