lek. dent. Edyta Czerwińska-Kubik

Szczerze polecam! Pani doktor bardzo sympatyczna, pomocna :) wizyta przebiegła w milej atmosferze, problem został szybko rozwiązany.

Pani lekarz bardzo miła dokładna i delikatna poświęca dużo czasu pacjentowi. Znieczulenie niepotrzebne :) Gorąco polecam

Przemiła, przesympatyczna, z dobrym podejściem do pacjenta. Na spokojnie wytłumaczyła co i dlaczego będzie robić. Szczerze polecam.

Niestety jestem bardzo zawiedziony. Pani bardzo niedelikatna i niemiła, a dodatkowo mega droga. Polecam omijać szerokim łukiem.

Super Pani Stomatolog, Pani Edyta godna polecenia, miła obsługa, oczekiwanie na wizytę jest krótkie,