lek. dent. Edyta Kaczmarska

2,4
2,4
1,8

Podsumuję jednym zdaniem: jeśli chcesz zachować zęby, uciekaj od tej Pani! Oszukiwanie pacjenta jest podstawą działania tej pseudolekarki.

Nie polecam usług. Dawno temu miałam mieć podcięcie wierzchołka korzenia.Zabieg został niby wykonany( za 450 zł) .Przed zabiegiem i po zabiegu antybiotyki, mimo to wkradł się ropień.Brak reakcji na prośbę o kopię historii leczenia.Zostałam oszukana.Inny stomatolog wykonał zabieg bez problemów,antybiotyków.Mimo upływu czasu pozostał mi żal i brak zaufania do "miłej" pani stomatolog. Jadwiga.

Ostrzegam przed korzystaniem z usług w tym gabinecie. Najtańsze materiały. Gabinet jest niewyposażony ani w aparat rtg, ani w mikroskop, ani nawet w komputer. Telefonu też chyba nie ma, bo kontakt się okazał niemożliwy, gdy lekarka spartoliła robotę. Naprawiłem gdzie indziej.Lekarz, który zobaczył, co mam w zębie, za głowę się złapał, jaki partacz mi to zrobił, a to ta lekarka z tego gabinetu...Porażka...strata czasu i pieniędzy

Brak kompetencji przy nadzwyczaj dużej uprzejmości. Liczy się kasa, nie pacjent. Gabinet słabo wyposażony - jak z zeszłego wieku. Chyba z powodu oszczędności. Szkoda zębów na leczenie tutaj

Bardzo miła i kompetentna ,bardzo się cieszę,że do niej trafiłam z polecenia innej równie zadowolonej pacjentki.Zajmuje się kompleksowo leczeniem chorób przyzębia i zębów.Podziwiam cierpliwość pani dr w tłumaczeniu i wyjaśnianiu kolejnych etapów leczenia.Godna polecenia!