lekarz Edyta Łyszcz-Fedasz

Psychiatra

2,6

Ten lekarz , Fedasz nie powinna być lekarzem , kompletnie nie nadaje się do tego zawodu ..odradzam wszystkim!

Niestety ta pani mnie zawiodła totalnie pod każdym względem i również nie polecam nikomu. Ogólnie tragedia i jak dla mnie zero profesjonalizmu.

Jestem zadowolona z pierwszego spotkania. Byliśmy po raz pierwszy u psychiatry i pani doktor była bardzo wyrozumiała i wszystko nam wyjaśniła.

Mam częsty kontakt z p. Doktor Łyszcz-fedasz od wielu lat. Jest sympatyczna, kompetentna, cierpliwa i życzliwa. Jej diagnoza wykluczona przez psychiatrów w szpitalu Zdroje w Szczecinie okazała się strzałem w dziesiątkę, niepotrzebnie straciliśmy czas na szpital. Polecam

Naprawdę nie polecam nikomu pani doktor Edyty lyszcz fedasz. Nie potrafi się zachować ,zero kultury osobistej, ma skłonność do podważana diagnozy .radzie szczerze udać się do innego lekarza psychiatry bo ,ta pani doktor nie nadaje się po prostu do tej pracy .radze pani doktor edycie lyszcz fedasz zmienić pracę.