lek. dent. Edyta Pieczykolan

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Swietny lekarz. Takich nam potrzeba. Osoba wyjątkowo miła, która łączy profesjonalizm z szacunkiem do pacjenta. Jedyna dentystka, do której ... chodzę z przyjemnością. Rzecz niesłychana. Dawniej takich dobroczyńców noszono w lektykach. Polecam.

świetny lekarz, pełen profesjonalizm a do tego niesamowicie miła osoba :), polecam wszystkim nawet tym co się panicznie boją wizyty u dentysty.

Pani Doktor jest bardzo uprzejma, dba o komfort w czasie wizyty. Zajmuje się skomplikowanym leczeniem przy użyciu mikroskopu. Bardzo bałam się przed wizytą, ale potem wszystko przebiegało pomyślnie. Polecam. Zofia