Edyta Stefaniak-Monsour

Lekarz rodzinny

kompetentna-uprzejma-w leczeniu skuteczna.

kompetentna-uprzejma-w leczeniu skuteczna.

Godna polecenia Pani doktor. Miła, zawsze uśmiechnięta, a jednocześnie konkretna. Jak najbardziej polecam.!

Pani doktor Edyta jest wspaniałym lekarzem i świetnym fachowcem.Każda wizyta w jej gabinecie to prawdziwa przyjemność.Jest lekarzem od którego kultury bycia i taktu wielu mogłoby się uczyć.Szczerze polecam!

Moja Pani Doktor jest najlepsza na świecie. Zawsze ma czas dla wszystkich ,chociaż przed gabinetem tłumy.Wchodzę do gabinetu chory ,a wychodzę zdrowy.

PANI EDYTKA TO BARDZO DOBRY LEKARZ, NIEZWYKLE SYMPATYCZNA I MILA CO TERAZ RZADKO SIE ZDARZA.

Wspaniały fachowiec i bardzo dobry człowiek - jeden z niewielu lekarzy naprawdę z powołania.

Kto pisał te oceny???!!! Pani sama czy pani mąż??? Czy może pani kogoś najeła??? Pożałowania godne.