lekarz Edyta Wojciechowska

Rehabilitant

1,8
1,9
1,9

Pani doktor okropnie nie uprzejma, nie szanująca pacjentów. Niestety przy zawodzie ginekolog trzeba nauczyć się delikatności do kobiet. Szczególnie kobiet w ciąży.

Pani Doktor w sposób kompetentny wyjaśniła mi przyczyny moich dolegliwości a następnie zaproponowała mi indywidualnie dobrany program rehabilitacji który stosuje ze bardzo dobrym skutkiem Polecam

Polecam

odradzam te panią spedziłam 3 tygodnie w OCR w Korfantowie pani doktor byla moja lekarka prowadząca, niestety widzialam ja jedynie przy przyjęciu , a na prosbę rozmowy i udzielenia mi informacji nt mojego schorzenie pani doktor powiedziaal ze nie wie co mi jest i odesłała do poradni ortopedycznej.ponadto niezbyt miła ,smutne to jest ze po 3 tygodniach spędzonych w szpitalu rehabilitacyjnym musze udac sie do lekarza ortopedy.

Bardzo kompetentna pani doktor. Polecam każdemu.

Bardzo kompetentna pani doktor. Polecam każdemu.