Lekarze Gdańsk

lek. dent. Elena Dudek

Kartuska 35A
80-104 Gdańsk

Jestem zachwycona podejściem Pani doktor do pacjenta. Poświęciła dużo czasu na rozmowę i omówienie leczenia. Bardzo dokładna i staranna wykonana praca :)
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marek Rułkowski

Tkacka 25/26
Gdańsk

Nigdy nie lubiłem pisać. Dlatego skopiowałem z poprzedniej opinie . Nic dodać nic ująć."Tacy lekarze to niestety rzadkość. Fachowy, cierpliwy i najważniejsze posiadający poczucie humoru. W trudnych przypadkach jest to ważne, gdyż to pomaga przejść ciężkie leczenie i dać nadzieję na wyleczenie. GORĄCO POLECAM !!!!!!!!!!!"

lek. dent. Bogusława Osińska-Pawlina

NZOZ Św. Ojca Pio
Burzyńskiego 1
80-462 Gdańsk

Juuuupi miałam szczęście bo ZNALAZŁAM TAK WSPANIAŁĄ PANIĄ DOKTOR 🧑‍⚕️ 🤗 bardzo sympatyczną osobę która walczy do końca ( zęby tragedia ) 👌 i bardzo byłam zszokowana po pierwsze Pani Dr oddzwoniła 😱 kolejny szok - po walce z zębem Pani Dr zaoferowała pomoc czy to wolne czy święta 😱 dzwonić 😁 ZA MAŁO MIEJSCA OPISAĆ TAK WSPANIAŁĄ STOMATOLOG 🤗 PO PROSTU WSPANIAŁE RĘCE KTÓRE LECZĄ 🤗 LEKARZ Z POWOŁANIA ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Zygmunt Będkowski

pl. Wałowy 3
80-821 Gdańsk

Dzisiaj u Pana doktora była moja mama. Została przyjęta z najwyzszym zaangażowaniem, cierpliwością i empatią. Pan doktor wykonał szczegółowe badania, przekazał zalecenia. Jakość wizyty oceniam bardzo wysoko, a cena za wiytę u Pana doktora bardzo przystepna. Dziękuje i szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Janusz Andruszkiewicz

Matejki 22 lok. 2
80-232 Gdańsk

Dziękuję za okazaną pomoc,poświęcony czas,sposób leczenia i poradę
P.Agnieszka świetny fachowiec , zna sie na rzeczy Bardzo delikatna.Po wizytach w innych placówkach, musze stwierdzić, że chyba najlepszy stomatolog z jakim mialam doczynienia. Ceny nie wygórowane. Z całego serca polecam p.Agnieszkę.
Opinia dodana przez: Monika

Igor Buciora

Lipowicza 42
80-809 Gdańsk

pan Igor to najwspanialszy stomatolog na świecie podobnie jak jego żona,okropnie bałam się wszelkich wizyt które u innych stomatologów kojarzyły mi się z horrorem u Niego na fotelu prawie spałam,leczenie bez bólu,kultura osobista na bardzo wysokim poziomie ,leczenie wygląda na miarę dwudziestego pierwszego wieku,moja rodzina wszystkie zęby leczy u tego Pana ,leczą się znajomi którym polecałam tego lekarz oraz dalsza rodzina,wszyscy są zadowoleni Małgosia i Edek k. tczew
Może być wzorem do naśladowania Swoim zachowaniem i wiedzą dla innych lekarzy. Zasługuje na wyróżnienie

lekarz Tomasz Wróblewski

Psychiatra

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny
Srebrniki 1
Gdańsk

Rewelacyjny lekarz. Marzenie, wzór dla lekarzy wszystkich specjalności. Kulturalny, potrafi rozwiać i wytłumaczyć wtpliwości, czym wzbudza zaufanie. Postrzega zdrowie pacjenta kompleksowo. Doktor na 6+. Polecam!!!
Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim rodzicom martwiącym się o zdrowie swoich dzieci. Pani doktor to wspaniały diagnosta, rozważny a jednocześnie szukający nowych rozwiązań.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Justyna Horoszko-Czapla

Ortodonta

Cieszyskiego 38a/13
80-809 Gdańsk

Świetna ortodontka! Rzeczowa, kompetentna. Leczyłam się prawie dwa lata. Wadę miałam naprawdę trudną. Dziś mija rok od zdjęcia aparatu, a moje zęby są dokładnie tak piękne, jak w dniu, kiedy go ściągałam. Polecam serdecznie Panią Justynę - świetna jakość za przystępną cenę.
Opinia dodana przez: Elwira

lek. dent. Marzena Cyran-Jakšto

Prywatny Gabinet Lekarski
Kołobrzeska 5 lok. 7
80-397 Gdańsk

Pani dr. Marzena leczy mnie moją rodzinę i chyba większość znajomych. rewelacja, żadnego bólu nawet przy podawaniu znieczulenia, kompetentna i solidna. Leczę się już kilka lat i nie mam żadnych problemów z zębami. Polecam.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Jacek Łukasiewicz

Malborska 5A/2
80-392 Gdańsk

Lekarz oddany bez reszty pacjentowi, swoją pogodą ducha powoduje rozlużnienie napięć związanych ze stanem chorobowym. Bezinteresowny i fachowy.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Danuta Skoczyńska-Olejarczyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Lekarz z powołania a do tego przemiła i ciepła osoba. Cała moja rodzina jest pod opieką Pani doktor już od 8 lat. Diagnozy trafne. Antybiotyk tylko kiedy bezspornie niezbędny. Fachowiec w każdym calu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Rafał Curyło

Przychodnia "Kilińskiego"
ul. Kilińskiego 34
80-452 Gdańsk

Wszędzie będę chwalić. Dziękuję za pomoc w moim przypadku - złamanie trój-kostkowe. Ekspert w swoim zawodzie.
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Anna Siewruk-Kalicka

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Z całego serca polecam wizytę u Pani Doktor Anny Siewruk-Kalickiej i Doktora Macieja Cherka. Wykonano biopsję cienkoigłową. Czas trwania jak i odczucia temu towarzyszące porównać mogę jedynie do ukłucia komara...chociaż?...komar kłuje dłużej i bardziej czuć...:) Cóż, wspaniali fachowcy, bezboleśnie, błyskawicznie, bardzo sympatyczni i mili...nie ma sensu więcej zachwalać...Polecam serdecznie i pozdrawiam gorąco.
Opinia dodana przez: Piotr Cichawa

lek. dent. Katarzyna Lisiecki-Patyna

ul. Aldony 2A/3
80-438 Gdańsk

Lekarz godny polecenia , kompetentny uprzejmy , obrazowo tłumaczy proces leczenia . Poświęca dużo czasu na wyjaśnienie co aktualnie wykonuje jestem bardzo zadowolona z wizyty i z przyjemnością będę korzystać z usług .

lek. dent. Jarosław Nather

ul. Dobrzyńskich 10
80-119 Gdańsk

Świetny dentysta. Od kilkunastu leczę zęby u niego i jestem zachwycona. Leczenie zawsze bez bólu i bez znieczulenia. I o dziwo, po leczeniu zębów nawet przez dwa trzy lata nie mam żadnych ubytków. Polecam !
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Magdalena Wieczorek- Rutkowska

Onkolog

ul. Wawelska 23b/4
80-034 Gdańsk

Pani doktor leczyła u mnie raka piersi. Wspaniała, ciepła, empatyczna kobieta. Każdą decyzję tłumaczy, rozmawia, zleca badania. Pacjent czuje się zaopiekowany
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Grzegorz Gryglewski

ul. Kaprów 12/12
80-316 Gdańsk

Bardzo rzeczowy , kulturalny i sympatyczny lekarz . Poświęca na wizytę tyle , ile trzeba . Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia czy zabiegu . Polecam z czystym sumieniem .
Opinia dodana przez: Katarzyna