Lekarze Nakło nad Notecią

lekarz Piotr Kozioł

MEDICUS
89-100 Nakło nad Notecią

Bardzo dobry lekarz, choć ma tendencję do wypisywania w kółko tych samych leków. Dobre podejście do dzieci, miły, uprzejmy.

lekarz Janusz Kinal

Chirurg dziecięcy

Bolesława Krzywoustego 1
89-100 Nakło nad Notecią

Żaden lekarz wcześniej nie zwrócił uwagi na inna temperaturę w obrębie kręgosłupa, stwierdzając stan zapalny. Okazało się, że dr Kinal w ostatniej chwilii poustawiał mi kręgosłup tak, żeby dyski były na miejscu. Przez nie wiem jak długi czas chodziłam niemalże z wypadnietym dyskiem. Lekarz w bizielu widząc moje rtg nawet na to nie wpadł. Ponadto żaden lekarz wcześniej nie uświadomił mnie, że jedna noga jest krótsza od drugiej. Jestem bardzo ...
Opinia dodana przez: Natalia

dr Janusz Hanasz

Stacja Dializ
Mickiewicza 7.
89-100 Nakło nad Notecią

Świetny lekarz, godny polecenia bez problemu odpowiada na zadane pytania, bardzo doświadczony i kompetentny widać że się zna. Wykazuje się uprzejmością

lekarz Stanisław Polan

Karnowska 2
89-100 Nakło nad Notecią

Wspaniały lekarz. Dzięki doktorowi jestem zupełnie zdrowy , choć wcześniej nie potrafili mi zdiagnozować poprawnie choroby różni lekarze . Tylko wyciągali kasę i przepisywali leki uśmierzające ból. Wtedy trafiłem do dr. Polana i po przeprowadzeniu badań juz wiedział co mi dolega . Przepisał lek siedmiodniowy i wszystkie dolegliwości ustąpiły jak ręką odjął . Dziękuję
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Jarosław Bronowicz

Nakło nad Notecią

Dzień dobry. Podczas ciąży odbyłam dwie wizyty u tego lekarza - na każdą z nich przynosiłam aktualne wyniki morfologii, którą wykonywałam prywatnie, ponieważ miałam anemię i czułam się źle. Lekarz na te wyniki nawet nie spojrzał (nie zainteresowało go nawet przekroczone MCV świadczące o niedoborze witaminy B12). Cały czas z uporem maniaka przepisywał mi żelazo. Na drugiej wizycie dostałam już podwójną dawkę żelaza + kwas foliowy, a ja czułam się ...
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Tomasz Kornatowski

Alergolog

Stacja Dializ
Mickiewicza 7.
89-100 Nakło nad Notecią

witam nie polecam wizyty u tego lekarza zmagam się z problemami górnych dróg oddechowych od lat i lekarz czeka abym ja postawiła diagnozę ,bardzo oszczędny w komunikacji z pacjentem i zmęczony pracą czas na emeryturę pozdrawiam
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Hanna Kaźmierska

Bydgoska 23b
89-100 Nakło nad Notecią

Nie polecam! Bardzo nie profesjonalna kobieta, dawno się nie spotkałam z takim "lekarzem". Przyszłam na wizytę w celu zbadania oczu i dobrania nowych okularów - zostałam wyśmiana i poniżona. Pani "doktor" śmiała mi się w twarz, że inwalida widzi lepiej niż ja, była bardzo nie miła, a jej umiejętności lekarskie pozostawiają wiele do życzenia Na pytanie dlaczego wcześniej nie zrobiłam sobie okularów powiedziałam zgodnie z prawdą, że miałam bardzo trudną ...

lekarz Henryk Zdrojewski

Piaskowa
Nakło nad Notecią

Zdecydowanie odradzam wizyty u tego lekarza,zwłaszcza osobom starszym,gdyż lekarz ten uważa,że leczenie ludzi starszych to strata czasu bo i tak niewiele życia im zostało.

lekarz Piotr Węgierski

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medicus" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią
89-100 Nakło nad Notecią

Ten lekarz nie ma nic wspólnego z leczeniem. Nie miły , brak profesjonalizmu i zawsze jedno Covid , przychodzi z bólem głowy -covid, przychodzisz z katarkiem - covid, złamana ręką - wiadomo Covid.
Opinia dodana przez: Dominik

Przychodnia Stomatologiczna STOMED Małgorzata Karczewska
ulica Pocztowa 17

lekarz Andrzej Smuczyński

Neurochirurg

"Krajna-Zdrowie MD" Sp. z o.o.
inna Kazimierza Wielkiego 16

lekarz Józef Kościelniak