lekarz Jarosław Bronowicz

2,1
2,4
2,2
2,2

Jestem po wizycie u doktora Bronowicza i w życiu już do niego się nie wybiorę. Zero empatii, badanie cytologii było wręcz bolesne. Dodatkowo zostałam wyzwana i wyszydzona. Odradzam!!!

Córka była na wizycie u tego lekarza ,jest młodą osobą i miała pewne dolegliwości .Będąc na kolejnej wizycie u tego lekarza ,została potraktowana bardzo nie miło.Lekarz ją zbył,wręcz przegnał z gabinetu,uznał że traci jego czas. Uważam że zachiwał się skandalicznie.Córka jest wrażliwą dziewczyną i bardzo to przeżyła. Przestrzegam matki młodych dziewcząt przed tym lekarzem .Uważam ,że te pierwsze wizyty nie powinny tak wyglądać.Przykro mi ,że coś takiego się dzieje ,przykro mi ,że moja córka musiała doznać takiego traktowania .

Dzisiaj byłam u dr.Bronowicza pierwszy raz , przed duży przeskok w badaniach i wizytach w ciazy dzisiaj jest 37tc , lekarz zwyzywał mnie od niepoważnych , gdy mówiłam że nie zawsze miałam z kim zostawić dziecka to powiedział że go to nie interesuje że takiego wybryku jeszcze nie miał , rzucał tekstami obrazliwymi , krytykował mój każdy ruch , nie dał dojść do słowa , badanie które wykonał było bolesne , nie dowiedziałam się nic o stanie maleństwa ani o tym czy jest rozwarcie jak wygląda macica itd tylko ciągle krytykę slyszalam i różne obrazliwe treści na mój temat .... nie polecam nikomu , wiele opini teraz się naczytalam i sprawę zgłoszę naprwno ! Taki ktoś nie powinien mieć uprawnień do zawodu .

Dzień dobry. Podczas ciąży odbyłam dwie wizyty u tego lekarza - na każdą z nich przynosiłam aktualne wyniki morfologii, którą wykonywałam prywatnie, ponieważ miałam anemię i czułam się źle. Lekarz na te wyniki nawet nie spojrzał (nie zainteresowało go nawet przekroczone MCV świadczące o niedoborze witaminy B12). Cały czas z uporem maniaka przepisywał mi żelazo. Na drugiej wizycie dostałam już podwójną dawkę żelaza + kwas foliowy, a ja czułam się coraz gorzej. Lekarz nie zlecił żadnych badań (poziomu żelaza czy wit. B12) tylko na ślepo wystawiał recepty. W konsekwencji przez dwa miesiące umęczyłam się źle leczoną anemią. Na inną dolegliwość dostałam antybiotyk - również niesłusznie. Po przeprowadzeniu dodatkowych badań na własną rękę (posiew i wymaz) okazało się, że antybiotyk również nie był konieczny, a jedynie mógł zaszkodzić. Doznałam więcej szkód niż pomocy od tego lekarza, a w dodatku lekarz był od samego początku opryskliwy. Pacjentki na NFZ są traktowane jak zło konieczne.

Brak empatii. Wyrządzona krzywda podczas badania. Córka wyszła z płaczem. Tak nie powinno być przy żadnym badaniu!!!!! Prośba o przerwanie badania z powodu złego podejścia lekarza do pacjentki skończyło się obrażaniem słownym. Totalne dno!!!! Dla młodej Kobiety, która idzie 1 raz na wizytę to koszmar !!!!!! Dlaczego ten lekarz jeszcze przyjmuje? Skarga pójdzie do odpowiednich organów.

Dlaczego ten lekarz jeszcze przyjmuje? Skarga pójdzie do odpowiednich organów.

Trafiłam do lekarza z silnym bólem jajnika, mając prawo do sprawdzenia stanu zdrowia, a zostałam potraktowana w okrutny, pozbawiony profesjonalizmu sposób. Od samego początku lekarz zachowywał się wobec mnie napastliwie i wykonując badanie wyrządził mi krzywdę. Ciężko mi o tym pisać, dlatego szczegóły zachowam dla siebie. Jestem w trakcie składania skargi pisemnej do właściwych służb. Podsumowując, ten człowiek naruszył prawa pacjenta, nie pierwszy raz, patrząc po innych opiniach na tej stronie. Nazwał się sam, że jest „byle jakim lekarzem” podczas badania i zgadzam się z tym, po tym jak mnie potraktował. Nigdy nie wychodziłam z gabinetu z płaczem, jednak nikt wcześniej mnie tak nie potraktował, jak pan Jarosław Bronowicz. Ktoś taki nie powinien posiadać uprawnień do wykonywania zawodu. Zdecydowanie nie polecam.

Bardzo rzeczowy fachowiec . Wizyta z bezbolesnymi badaniami , bez krępujących pytań i komentarzy. Jestem zadowoloną pacjentką i gdy zajdzie potrzeba zapewne wybiorę tego lekarza .

Nigdy więcej, przy badaniu czułam się jak zgwałcona, nie pierwsza wychodziłam z gabinetu ze łzami w oczach. Przeżyłam koszmar. Ten człowiek nie dał mi dojść do słowa a później miał pretensje, że czegoś nie powiedziałam. Jak ktoś tu słusznie napisał, powinien zostać pozbawiony praw wykonywania zawodu.

Powinni go pozbawić praw do wykonywania zawodu . Jest nie uprzejmy nie kompetentny robi ci usg nie powie nawet czy dziecko żyję ile ma tyg i jak się rozwija . Brak słów na tego lekarza nie polecam