lek. dent. Elena Goraj

Szczerze polecam Panią Doktor. Leczy dokładnie i bez bólu, informuje o przebiegu leczenia i chętnie odpowiada na pytania pacjenta. Do tego skutecznie zachęciła mnie do dbania o zęby. Na każdą wizytę przychodzę z uśmiechem.

W porównaniu do drugiej dentystki która pracuje w tym gabinecie i która poniszczyła nam z mężem zęby a przy okazji skasowała jak należy, pani dr.Elena Goraj ratowała nam je, i za to jesteśmy Pani bardzo wdzięczni, i będziemy z czystego serca polecać Panią znajomym. Dziękujemy Katarzyna z mężem.

Pani dr wyjasnia co należy leczyc - wszystko tłumaczy, wzbudza zaufanie, ma czas dla pacjenta !!! polecam znajomym !!!

Pani doktor jest pierwszym stomatologiem, od którego nie uciekłam po pierwszej wizycie. Jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie polecam!

Do Pani dr. dojeżdżam z innego miasta.Za każdym razem kompleksowe podejście do leczenia i tłumaczenie poszczególnych etapów postępowania.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Tarnowskie Góry"?

Euro-Med
Bytomska 196
41-940 Piekary Śląskie
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Euro-Med"
ulica Dolna 1
42-600 Tarnowskie Góry
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Euro-Med"
ulica Dolna 1
42-600 Tarnowskie Góry
SADENT
ul.Niedziałkowskiego 42
42-612 Tarnowskie Góry

DENT-Team Mateusz Dajczak
Ks.Michała Lewka 3
Tarnowskie Góry
NZOZ Centrum Stomatologii "ALDENTAL"
Kaszubska 5
42-202 Częstochowa
MEGA DENT
ŻWIRKI I WIGURY 1
Tarnowskie Góry
Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS-MED" s. c.
Energetyki 11
41-908 Bytom