lekarz Elena Popławska-Kłak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Nikomu nie polecam. Prowadziła moją ciążę a potem rodziłam w szpitalu gdzie jest ordynatorem i poród zakończył się bardzo źle. Nie zwracała uwagi na moje sugestie że coś jest nie tak. Moje dziecko walczyło o życie ponad dwa tygodnie w innym szpitalu.

Pani Popławska z pewnością jest najlepszym ginekologiem w Ząbkowicach i okolicy. Prowadzi badania na profesjonalnym, nowym sprzęcie, z tego co widziałam na markach Voluson. Jest miłą, ciepłą i otwartą osobą, do której można zadzwonić w razie jakichkolwiek problemów!!! nie rozumiem kobiet ktore szkalują panią Popławską!!

WSZYSTKO JEST OK PROFESJONALIZM I KOMPETENCJA ,POLECAM

WSZYSTKO JEST OK PROFESJONALIZM I KOMPETENCJA ,POLECAM

Jest arogancka , nieuprzejma i zadufana w sobie.

Jest arogancka , nieuprzejma i zadufana w sobie.

bardzo mi pomogła, uprzejma, miła, wszystko wytłumaczyła z najdrobniejszymi szczegółami, bardzo dobrze wyposażony gabinet, Pani doktor kompetentna

Gorąco polecam Panią Popławską, jest to solidna lekarka, która ma bardzo duże doświadczenie. Przede wszystkim posiada świetny nowoczesny sprzęt, jeszcze takiego nie widziałam. Otoczyła mnie opieką, którą mogę z czystym sumieniem polecić!

Otoczyła mnie opieką, którą mogę z czystym sumieniem polecić!

jest najlepsza bo w pszeciwienstwie do innej pani doktor nie wystawia sobie sama opini inie oczernia iinych tak panib.j troche kultury nie zaszkodzi napewno nie pozdrawiam izycze duzo sukcesow a nie oczerniania innych i pisania anonimow na innych kolegow

Ze mną było tak samo i też na serwisie znanylekarz.pl nie wydrukowali mojej opinii negatywnej. Nie wiem o co chodzi, ale nie mam zaufania do tamtego serwisu. A jeśli chodzi o tę ginekolog to przyłączam się do głosu krytycznego i też ostrzegam koleżanki. Pozdrawiam. Ludmiła.

Uwaga na tą lekarkę. Ja przez nią poroniłam. Nie wiem o co chodzi, ale na innym portalu ( znanylekarz.pl) chciałam opisać swoją historię to mi wykasowali opinię. Dlatego nie będę opisywać w szczegółach tylko wszystkie kobiety chcę ostzrec.

PROWADZIŁAM U PANI DR. 1 CIĄŻE, SKOŃCZYŁA SIĘ PRZEZ CC, NIE MAM ZASTRZEŻEŃ . NATOMIAST W DRUGIEJ W 8 TYG ZACZEŁAM PLAMIĆ, PO TELEFONIE DO DR .. POWIEDZIAŁA ,ŻE TO NORMALNE I PROSZĘ PRZYJŚĆ DO NIEJ W SOBOTĘ DO SZPITALA JAK NIE PRZEJDZIE. ZREZYGNOWAŁAM Z NIEJ I TRAFIŁAM DO INNEGO LEKARZA ,CIĄŻE PROWADZIŁ BARDZO DOKŁADNIE, ZLECAŁ MNÓSTWO BADAŃ ITP ALE POD KONIEC WYSZŁO, ŻE MUSZĘ MIEĆ CC Z PRZYCZYN ZDROWOTNYCH I ZACZEŁO SIĘ KOMBINOWANIE, CHCIAŁ ZROBIĆ MI CIĘCIE PO TERMINIE W NIEDZIELĘ O 19 WIECZOREM. WRÓCIŁAM DO NIEJ I ONA ZROBIŁA MI CC. OPIEKA SUPER ,WARUNKI W SZPITALU TEŻ.OGÓLNIE OK POLECAM!!