lekarz Elena Popławska-Kłak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Bardzo dobra pani doktor operowała mnie fachowo wytłumaczyła historie choroby miła polecam wytłumaczy wszystko cierpliwość ma odpowie na każde pytanie

Pani Doktor jest cierpliwą osobą, bardzo miłą o niesamowitej wiedzy. Jestem jej regularną pacjentką, pomogła mi w wielu sprawach, mam do niej pełne zaufanie. Dziękuję!

Dziękuję Pani Doktor za pomoc! Miałam u Dr Popławskiej zabieg (zabieg z gatunku ginekologii estetycznej) przy użyciu lasera Mona Lisa - TO NAPRAWDĘ DZIAŁA, nie będę się wdawać w szczegóły z oczywistych względów, ale pierwsze efekty już widać po paru dniach.

Serdecznie polecam dr Popławską - prowadziła moją ciążę, a potem odbierała poród w szpitalu w Ząbkowicach. Tak szczerze mówiąc byłam zaskoczona pozytywnie jakością tej placówki (jak nie w Polsce). Doskonała opieka ze strony Pani Doktor, miła, kompetentna profesjonalistka.

Pani Popławska jest zdecydowanie najlepszym lekarzem u jakiego byłam. Bardzo miła, profesjonalna, doskonale wszystko wytłumaczy w razie wątpliwości. Przede wszystkim - operuje na nowym sprzęcie - takiego USG jeszcze nie widziałam. Prowadziła moją trzecią ciążę i na pewno jest godna polecenia.

Prowadziła moją trzecią ciążę i na pewno jest godna polecenia.

nie znam innego tak fantastycznego lekarza. pani doktor prowadzila moje dwie ciaze i zawsze miala dla mnie duzo czasu, odpowiadala na kazde moje pytanie, cierpliwie tlumaczyla wszysko, zawsze byla usmiechnieta i opanowana. naj, naj,i jeszcze raz naj

PROWADZIŁAM U PANI DR. 1 CIĄŻE, SKOŃCZYŁA SIĘ PRZEZ CC, NIE MAM ZASTRZEŻEŃ . NATOMIAST W DRUGIEJ W 8 TYG ZACZEŁAM PLAMIĆ, PO TELEFONIE DO DR .. POWIEDZIAŁA ,ŻE TO NORMALNE I PROSZĘ PRZYJŚĆ DO NIEJ W SOBOTĘ DO SZPITALA JAK NIE PRZEJDZIE. ZREZYGNOWAŁAM Z NIEJ I TRAFIŁAM DO INNEGO LEKARZA ,CIĄŻE PROWADZIŁ BARDZO DOKŁADNIE, ZLECAŁ MNÓSTWO BADAŃ ITP ALE POD KONIEC WYSZŁO, ŻE MUSZĘ MIEĆ CC Z PRZYCZYN ZDROWOTNYCH I ZACZEŁO SIĘ KOMBINOWANIE, CHCIAŁ ZROBIĆ MI CIĘCIE PO TERMINIE W NIEDZIELĘ O 19 WIECZOREM. WRÓCIŁAM DO NIEJ I ONA ZROBIŁA MI CC. OPIEKA SUPER ,WARUNKI W SZPITALU TEŻ.OGÓLNIE OK POLECAM!!

Pani Popławska z pewnością jest najlepszym ginekologiem w Ząbkowicach i okolicy. Prowadzi badania na profesjonalnym, nowym sprzęcie, z tego co widziałam na markach Voluson. Jest miłą, ciepłą i otwartą osobą, do której można zadzwonić w razie jakichkolwiek problemów!!! nie rozumiem kobiet ktore szkalują panią Popławską!!

JEST NAJLEPSZA ,SPOKOJNA WYWAZONA,I WIE CO ROBI!!!

JEST NAJLEPSZA ,SPOKOJNA WYWAZONA,I WIE CO ROBI!!!

jest najlepsza bo w pszeciwienstwie do innej pani doktor nie wystawia sobie sama opini inie oczernia iinych tak panib.j troche kultury nie zaszkodzi napewno nie pozdrawiam izycze duzo sukcesow a nie oczerniania innych i pisania anonimow na innych kolegow