lekarz Elena Popławska-Kłak

Ginekolog, Ginekolog położnik

jest najlepsza bo w pszeciwienstwie do innej pani doktor nie wystawia sobie sama opini inie oczernia iinych tak panib.j troche kultury nie zaszkodzi napewno nie pozdrawiam izycze duzo sukcesow a nie oczerniania innych i pisania anonimow na innych kolegow

Gorąco polecam Panią Popławską, jest to solidna lekarka, która ma bardzo duże doświadczenie. Przede wszystkim posiada świetny nowoczesny sprzęt, jeszcze takiego nie widziałam. Otoczyła mnie opieką, którą mogę z czystym sumieniem polecić!

Otoczyła mnie opieką, którą mogę z czystym sumieniem polecić!

WSZYSTKO JEST OK PROFESJONALIZM I KOMPETENCJA ,POLECAM

WSZYSTKO JEST OK PROFESJONALIZM I KOMPETENCJA ,POLECAM

Nikomu nie polecam. Prowadziła moją ciążę a potem rodziłam w szpitalu gdzie jest ordynatorem i poród zakończył się bardzo źle. Nie zwracała uwagi na moje sugestie że coś jest nie tak. Moje dziecko walczyło o życie ponad dwa tygodnie w innym szpitalu.

bardzo mi pomogła, uprzejma, miła, wszystko wytłumaczyła z najdrobniejszymi szczegółami, bardzo dobrze wyposażony gabinet, Pani doktor kompetentna

Jest arogancka , nieuprzejma i zadufana w sobie.

Jest arogancka , nieuprzejma i zadufana w sobie.

Ze mną było tak samo i też na serwisie znanylekarz.pl nie wydrukowali mojej opinii negatywnej. Nie wiem o co chodzi, ale nie mam zaufania do tamtego serwisu. A jeśli chodzi o tę ginekolog to przyłączam się do głosu krytycznego i też ostrzegam koleżanki. Pozdrawiam. Ludmiła.

Uwaga na tą lekarkę. Ja przez nią poroniłam. Nie wiem o co chodzi, ale na innym portalu ( znanylekarz.pl) chciałam opisać swoją historię to mi wykasowali opinię. Dlatego nie będę opisywać w szczegółach tylko wszystkie kobiety chcę ostzrec.