lekarz Eleonora Pietlicka-Stolc

Lekarz rodzinny

2,2
2,5
1,7

MASAKRA!!!!! NAJORSZY LEKARZ W LĘBORKU, ZARÓWNO TA PANI JAK I JEJ CÓRKA, A PIELĘGNIARKI WREDNE, ZERO PODEJŚCIA DO KLIENTA!!!! UNIKAĆ JAK OGNIA

Nie polecam. Pielęgniarki bardzo nie przyjemne. Dzwonisz na rejestracje żeby o cos zapytać pielegniarka od razu z krzykiem cie atakuje

Idąc na badania na prawo jazdy przeczytałam jak mają one wyglądać. Niestety Pani Doktor tylko sprawdziła mi wzrok i to w sposób "na odwal". Pomimo umówionej godziny czekałam 40 min na przyjęcie, które trwało 10 min. Jeżeli ktoś zamierza tutaj zrobić badania na prawo jazdy to odradzam.

nie polecam, potrafi leczyć tylko zapisuje syropki, mi też wciskała syropki na kaszel.. w szpitalu rozpoznali zapalenie płuc -,-

Może kiedyś ten lekarz był kompetentny, ale teraz ta pani powinna iść na emeryturę. Widocznie dość już zarobiła i traktuje pacjentów jak zło konieczne. Zdecydowanie odradzam jako lekarza rodzinnego. Do tego praktycznie nie przyjmuje pacjentów po południu ( oprócz wtorku).

Dlaczego sa tylko 3 opinie -nie mam zdania

Dlaczego sa tylko 3 opinie -nie mam zdania

to super lekarz niewiem dlaczego inni go tak oceniają.

to super lekarz niewiem dlaczego inni go tak oceniają.

Na początku byłam zadowolona aż do momentu gdy dziecko zachorowało.Ja widziałam objawy choroby natomiast zdaniem Pani doktor dziecku nic nie było a teraz 4 antybiotyk podaje i nie pomaga. Myślałam że do dzieci będzie miała lepsze podejście i poświęci więcej czasu.Zdecydowanie nie polecam.

ta Pani leczyła mojego tatę przez rok na zatoki. A teraz leży w szpitalu z rozpoznaniem raka żołądka. ZDECYDOWANIE NIE polecam !!!

nigdy w zyciu takiego lekarza. w przychodni ciagle słychac jak sie wydziera na pacjentow. jest okropna