lekarz Elie Kazzi

Ginekolog

Bardzo Dobry Ginekolog.. Zawsze odpowiada na pytania i bardzo profesjonalnie i ze spokojem podchodzi do badan i pacjentki. Moge zawsze i o kazdej porze zadzwonic jak cos mnie nie pokoi. Poswieca Bardzo duzo czasu pacjence. Jestem z niego zadowolona bardzo i nie zrezygnuje z takiego lekarza.

Bardzo dobry lekarz, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania, ma bardzo profesjonalne podejście do pacjentki. Pierwsze dziecko urodziłam w Feminie i podejrzewam, że tylko dlatego, że przeprowadził w odpowiednim momencie cesarskie cięcie moja córka jest zdrowa i żyje. Mój synek niestety nie miał tyle szczęścia, bo rodził się już w normalnym szpitalu z chamskim personelem, który brał mnie za kolejną panikującą rodzącą.

Lekarz wspaniały. Miły, zawsze uśmiechnięty. Przeprowadził moją drugą ciąże, która była zagrożona. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam, myślę, że to dzięki niemu moja 3 letnia córcia Kaja żyje. Gdy zaszłam w pierwszą ciąże dziecko urodziło się bez muzgu i zmarło. Nie byłam jeszcze wtedy pacjentką pana Kazziego. Może gdybym była moja córa by żyła?Tak się złożyło, że dwa tygodnie temu na świat przyszła moja kolejna córeczka - Gaja. Jest zdrowa i śliczna, ciąża przebiegała prawidłowo, oczywiście prowadził ją dr Kazzi. Na prawdę gorąco polecam tego lekarza. Najlepszy w Lubinie.

Lekarz wspaniały. Miły, zawsze uśmiechnięty. Przeprowadził moją drugą ciąże, która była zagrożona. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam, myślę, że to dzięki niemu moja 3 letnia córcia Kaja żyje. Gdy zaszłam w pierwszą ciąże dziecko urodziło się bez mózgu i zmarło. Nie byłam jeszcze wtedy pacjentką pana Kazziego. Może gdybym była moja córa by żyła?Tak się złożyło, że dwa tygodnie temu na świat przyszła moja kolejna córeczka - Gaja. Jest zdrowa i śliczna, ciąża przebiegała prawidłowo, oczywiście prowadził ją dr Kazzi. Na prawdę gorąco polecam tego lekarza. Najlepszy w Lubinie.

Cudowny człowiek i zarazem lekarz. Prowadził moją pierwszą ciążę, która była od samego początku zagrożona. Urodziłam przed terminem, i do dziś pamiętam jego słowa;,, Spokojnie Pani Marto, spokój nas uratuje''. Po 7 latach ponownie zaszłam w ciążę, która niestety okazała się również zagrożona, lecz do takiego stopnia, że niestety poroniłam. Doktor Kazzi przeprowadził u mnie zabieg czyszczenia, tak delikatnie, że nawet gdyby nie to że wiedziałam że coś ma być ingerowane w moje ciało nie miałabym zielonego pojęcia o zabiegu. Zrobił to perfekcyjnie. Polecam tego lekarza bo jest profesjonalistą.

Najlepszy ginekolog w Lubinie.Godny zaufania.fachowiec,lekarz z powołania.Jestem pacjentka od 16 lat i mam do niego pełne zaufanie.Polecam każdej kobiecie.

Sympatyczny, miły, uprzejmy, a przede wszystkim kompetentny lekarz; w każdej chwili służy pomocą.. można do niego dzwonić o każdej porze dnia i nocy. W nagłych przypadkach przyjmuje bezpłatnie i bezproblemowo. Polecam każdej ciężarnej i nie tylko.

Lekarz godny zaufania, naprawdę pełen profesjonalizm. Dzięki Niemu jestem teraz w pełni zdrowa i po kilki kąplikacjach kobiecych spodziewamy się dzidziusia, ciążę oczywiście prowadzimy u Niego. To wielkie słowa ale zawdzięczam Mu życie. Nie prawdą jest, że liczy sie tylko kasa, przyjął nas bez płacenia, a czasu poświęca tyle ile trzeba, nieraz potrafi trzymać pacjentke 30-40 min, wszystko powie, wszystko wytłumaczy. Lekarz z prawdziwego zdarzenia i powołania. Polecam Bardzo serdecznie!!!

rewelacyjny lekarz z fachem w ręku -ciąża moja była zagrożona szanse były małe dziecko nie oddychało a ja traciłam siły i pomału odchodziłam na tamtą stronę.Gwałtowna reakcja lekarza przywróciła życie dziecku i matce .Uważam że to jest szczyt odwagi poświecenia i genialności człowieka który w jednej chwili ratuje dwa życia ukazując wszystkim że pieniądze to nie wszystko że w życiu też ważny jest życie człowieka którego nie można kupić za pieniądze.

Jestem już kilkanaście lat pacjentką Tego lekarza i nie zamierzam nic zmieniać!!!Takich lekarzy powinno być więcej - POLECAM!Lekarz z powołania.:))

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Lubin"?

Jana Pawła II 88 lok. 1
59-300 Lubin