Ginekolog Lubin

FEMINA

59-300 Lubin

Bardzo dobry , uprzejmy lekarz. Przemiły, kompetentny i zawsze pomocny. Polecam !

WYSZYŃSKIEGO

59-300 Lubin

Na wizytę czeka się ok miesiąca ale warto naprawdę świetny specjalista.

Na wizytę czeka się ok miesiąca ale warto naprawdę świetny specjalista.

Bema 6/114
59-300 Lubin

Świetna babka! Pani doktor jest bardzo miła i sympatyczna. Zawsze odpowiada na każde pytanie, można z nią porozmawiać na każdy naprawde temat i zadawać wszystkie pytania. Mam porównanie do lekarza z feminy ;/ Pan S. który za wizyte bierze jeszcze wiecej a jest kawalem chama... Uważam ze pani doktor swietnie zna sie na tym co robi :)

ZOZ
BEMA
Lubin

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Pomógł mi i potraktował poważnie, inni lekarze mówili że to moje fanaberie. Po zabiegu wszytko wróciło do normy. Polecam :)

Opinia dodana przez: Jagoda

Kilińskiego 29A/47
59-300 Lubin

Bardzo Dobry Ginekolog.. Zawsze odpowiada na pytania i bardzo profesjonalnie i ze spokojem podchodzi do badan i pacjentki. Moge zawsze i o kazdej porze zadzwonic jak cos mnie nie pokoi. Poswieca Bardzo duzo czasu pacjence. Jestem z niego zadowolona bardzo i nie zrezygnuje z takiego lekarza.

Gabinet Gin.-Poł.
Budowniczych LGOM 1/2
Lubin

Bardzo dobry specjalista.Godny zaufania.POLECAM W 100%

Bardzo dobry specjalista.Godny zaufania.POLECAM W 100%

Leśna 16
59-300 Lubin

Bardzo dobry, uratował życie mi i mojemu dziecku :)

Bardzo dobry, uratował życie mi i mojemu dziecku :)

Jana Pawła II 88 lok. 1

b.miła i kompetętna zna sie na tym co robi i tyle

b.miła i kompetętna zna sie na tym co robi i tyle

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczne "DENTIKO"
Kisielewskiego 14
59-300 Lubin

Bardzo dobry lekarz.Miło,kulturalnie i profesjonalnie.
Polecam!.

Bardzo dobry lekarz.Miło,kulturalnie i profesjonalnie.
Polecam!.

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin

Bardzo dobry lekarz. Uratował mi macice przed wycięciem. Bo nasz lubinski szpital to wyciął by wszystko. A dzieki lekarzowi mam wszystko na swoim miejscu

Opinia dodana przez: Urszula