Filtruj terminy

Ginekolog Lubin

lekarz Joanna Zawadzka-Wojtasiak

Ginekolog

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin

Pani bardzo uprzejma. Jako młoda osoba polecam, wszystko dobrze wyjaśniła i dostałam komplet skierowań na badania:)
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Elie Kazzi

Kilińskiego 29A/47
59-300 Lubin

Bardzo Dobry Ginekolog.. Zawsze odpowiada na pytania i bardzo profesjonalnie i ze spokojem podchodzi do badan i pacjentki. Moge zawsze i o kazdej porze zadzwonic jak cos mnie nie pokoi. Poswieca Bardzo duzo czasu pacjence. Jestem z niego zadowolona bardzo i nie zrezygnuje z takiego lekarza.

lekarz Maria Iżycka

Jana Pawła II 88 lok. 1
59-300 Lubin

Piszę tą opinie , aby kobiety- pacjentki dr Iżyckiej uświadomiły sobie, że taki lekarz , to nie lekarz!!!!
Ja osobiście prze kilka lat chodziłam do pani doktor, czego w tej chwili strasznie żałuję. Od kilku lat miałam zaburzenia miesiączkowania i problemy z wagą. O swoich nie pokojach informowałam dr Iżycką, jednak ona zamiast wysłać mnie na jakiekolwiek badania , bagatelizowała sprawę- wypisując mi tabletki antykoncepcyjne, tłumacząc, że jeśli nie chcę ...

lekarz Zbigniew Kosztowny

Ginekolog

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin

Jestem pacjentką doktora Kosztownego mniej więcej od początku 2010r. (prywatnie, w Górze, w tzw. przychodni u Chmielewskich). Zanim podjęłam decyzję o zmianie lekarza (wcześniej korzystałam z usług doktora Kozubika), rozmawiałam z paroma pacjentkami tego lekarza i z trzema pielęgniarkami, które miały przyjemność z nim pracować. Opinie były pozytywne i sama mogę je teraz potwierdzić. Doktor Kosztowny prowadził moją pierwszą ciążę i tak się złożyło, że odbierał też mój poród w ...

Paweł Sadowski

ZOZ
BEMA
Lubin

WSPANIAŁY LEKARZ. Robię u Pana Doktora USG w 3D. Jesteśmy z mężem zachwyceni atmosferą oraz fachowym podejściem do pacjenta. Pan Doktor zawsze rzeczowo wyjaśni, co w danym momencie bada, a jeśli ma jakiekolwiek wątpliwości ( ze względu na ułożenie dziecka w danym dniu i niemożliwość dokładnego zbadania narządów)zaprasza ponownie na badanie. Polecam z czystym sumieniem Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Alicja Obara

Ginekolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczne "DENTIKO"
Kisielewskiego 14
59-300 Lubin

tłumaczy jak krowie na rowie,ratuje nienarodzone maleństwa i życie matek,profesjonalnie i z sercem podchodzi do pacjentek,jestem pacjentką,fakt,że pani doktor mówi prosto bez ogródek co jej na sercu leży,stawia warunki i ma wymagania...CZY TO ZLE???.ktoś kto chce być tylko pogłaskany niech idzie do księdza,ja pójde do pani doktor-BO CHCE URODZIĆ ZDROWE DZIECKO...
Opinia dodana przez: DZIDZIA2010

lekarz Tadeusz Tupaj

Gabinet Gin.-Poł.
Budowniczych LGOM 1/2
Lubin

Lekarz bardzo przyjemny oraz uprzejmy. Informuje pacjentkę o stanie zdrowia. Przy każdej wizycie dokładne badanie oraz delikatne. W razie potrzeby doradza, dostępny telefonicznie niemal o każdej porze. Bezproblemowy jeśli chodzi o badania "na wczoraj".

lekarz Barbara Kowalska-Dajnowska

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Nie zrozumiałe są dla mnie te anonimowe komentarze negatywne.Do Pani Doktor chodzę od 10 lat ,zawsze wszystko na najwyższym poziomie jeżeli chodzi o sprawy medyczne,Pani Doktor nie jest wylewna bo taka jest -nie każdy musi być.Polecam dla osób które oczekują od lekarza skupienia na sprawach medycznych .Korzystam z usług Pani Doktor w ramach NFZ
Opinia dodana przez: Anna

Maciej Sobolewski

FEMINA

59-300 Lubin

dr Sobolewski prowadził moja pierwszą ciąże i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Jest lekarzem bardzo kompetentnym, odpowiada na każde pytanie zrozumiale i jest przy tym miłą osobą. Prowadził moją ciąże do końca, odbierał również poród przez cc i po porodzie również doglądał czy wszystko jest w porządku. Polecam gorąco!

lekarz Alicja Obara

Bema 6/114
59-300 Lubin

Świetna babka! Pani doktor jest bardzo miła i sympatyczna. Zawsze odpowiada na każde pytanie, można z nią porozmawiać na każdy naprawde temat i zadawać wszystkie pytania. Mam porównanie do lekarza z feminy ;/ Pan S. który za wizyte bierze jeszcze wiecej a jest kawalem chama... Uważam ze pani doktor swietnie zna sie na tym co robi :)

Ginekolodzy w Lubinie