lekarz Mirosław Wydra

Wspaniały człowiek i lekarz. Dla mnie profesjonalista w swoim zawodzie. Prowadził moją ciążę od samego początku wykazywał swoją wiedzę i doświadczenie.

Najgorszy lekarz u jakiego byłam. Przyszłam ze skierowaniem na operacje. Lekarz spytał się o szczepienie Covid. Zamiast pomocy, dostałam długi wykład na temat mojej nieodpowiedzialności. Nie zostawił na mnie suchej nitki. Nie zapisał mnie na operacje, twierdząc, że nie ma takiej potrzeby i mnie zbył.

Bardzo dobry, uratował życie mi i mojemu dziecku :)

Bardzo dobry, uratował życie mi i mojemu dziecku :)

bardzo dobry lekarz chodzę do niego od lat !!!

bardzo dobry lekarz chodzę do niego od lat !!!

trudno określić , na pewno jest kompetentny. Jednak zbyt mało czasu poświęca pacjentkom. Zachowuje się w zależności od dnia, raz zajmie się kompleksowo problemem, wszystko wyjaśni, pomoże, innym razem natomiast potraktuje w 5 minut, nie realizując uzgodnień z przedniej wizyty. Chodzę pół roku a leczenie nie poszło na przód