lekarz Eligiusz Wasiak

Dobry fachowiec.Bardzo kompetentny i znający się na swoim fachu chirurg.Z całą pewnością mogę go plecić jako świetnego chirurga.

Nie jest bardzo miły i przesadnie kłaniający się pacjentom.Ale to najlepszy lekarz jakiego spotkałam.Dzięki niemu jestem zdrowa i cieszę się życiem.Dzięki!

Doktor jest konkretny, kompetentny, profesjonalny i do tego ma wielką cierpliwość do pacjentów z SOR-u. Sama byłam opatrywana przez tego lekarza i nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Pozdrawiam

Lekarz poświęcił mi nie więcej niż 5 minut, a spędziłem ponad 4 godziny na izbie przyjęć. Doktor nie był miły wobec mojej osoby, pokazując mu spuchnięty i siny palec uznał, że tutaj ludzi się ratuje, a mi zależało tylko na prześwietleniu w celu sprawdzenia czy palec nie jest złamany. Czas trwania całej procedury nie jest może winą lekarza, lecz jego podejście wobec pacjenta nie było zadowalające. Doktor badając palec robił to z niechęcią i jakby z przymusu. Zachowanie lekarza spowodowało, iż poczułem się zbędny i niepotrzebny, jak bym przyjechał bez żadnego powodu.

Do lekarza,to temu Panu dużo brakuje.Ma w dup.....pacjentów a w szczególności tych co wstawiają się na pogotowiu.Ma problem nawet z ich przyjęciem pierwsza sugestia tego Pana to ......A DLACZEGO DO WYRZYSKA NIE ,PRZECIEŻ TAM PODLEGACIE.....Do hol.... w końcu można wybrać szpital anie że Gość będzie mi mówił gdzie mam jechać. DO PANA ELIGIUSZA WASIAKA ...JAK PANU NIE ODPOWIADA PRACA NA POGOTOWIU TO PROSZĘ SIĘ ZWOLNIĆ !!!

lekarz bardzo kompetentny,wyrozumiały,dobry specjalista ma stalowe nerwy przyjmując pacjentów na S.O.R.

Osoba dla mnie kompletnie nie poważna. Mnie jako pacjenta nazwał "chudzielcem" przeleżałem w szpitalu pod jego obserwacją czwartek i piątek przy wypisie do domu stwierdził ze po zaświadczenie L4 potrzebne mi do pracy mam się udać do lekarza rodzinnego a lekarz rodzinny w poniedziałek odesłał mnie znów do niego a on stwierdził ze zapomniał druczków i kazał mi przyjść w środę. Na moje tłumaczenie i prośby gdyż od czwartku mam nieobecność w pracy stwierdził ze nic na to nie może poradzić. Mam nadzieje ze już nigdy nie będę musiał mieć z nim do czynienia