mgr Eliza Kądziołka-Pudełko

Psycholog

Znakomita Pani doktor,miła i sympatyczna.Ma bardzo dobre podejście do mojego syna,zawsze wychodzi od Niej z gabinetu uśmiechnięty,wychwalony i zadowolony.Bardzo pomaga mnie i co ważniejsze mojemu synowi w wyjściu na prostą... Polecam serdecznie!

Polecam serdecznie!

Pani Eliza jest bardzo miłą osobą. Umie naprawdę pomóc osobie. W moim przypadku bardzo mi pomogła i jestem jej wdzięczna za to że pomogła mi wyjść z problemów. Miałam i mam nadal do Pani Elizy bardzo duże zaufanie. Wiem że mogłabym iść do Pani Elizy z każdym problemem a Pani Eliza chętnie udzieli mi pomocy. Zawsze chętnie poświęca swój czas i całą siebie aby pomóc. Jestem bardzo zadowolona. Pani Eliza pomogła mi odzyskać pewność siebie i sprawiła że zaczęłam się uśmiechać i cieszyć z życia. Polecam Panią Elizę również swoim przyjaciołom którzy mają problem.

Pani Eliza Kądziołka-Pudełko to osoba wzbudzająca zaufanie, a przede wszystkim profesjonalna.Stwarza poczucie ciepła i bezpieczeństwa. Ja korzystałam z jej terapii jako osoba dorosła. Dzięki niej poradziłam sobie ze swoimi problemami bez prochów. Łajka.

Łajka.

Zdecydowanie tak :) Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna i do tego ma dobre podejście do dzieci :)

Pani psycholog kompetentna, rzetelnie podchodzi do tematu, problem choroby wyłożony szczegółowo a co najważniejsze zrozumiale. Prowadzone dodatkowe badania, testy psychologiczne, otrzymałam bardzo obszerną opinię na piśmie na moją prośbę. Pani bardzo uprzejma i wzbudzająca zaufanie, co ułatwia współpracę z tego typu specjalistą. Super kontakt i podejście do dzieci! Gorąco polecam!!!

Gorąco polecam!!!

Jestem bardzo zadowolona. Chodziłam tam na terapię z córką. Pani prowadzi terapie psychologiczną oraz terapie eeg bofeedback.