Eliza Nowak

Podolog

Problem wrastających paznokci jest mi doskonale znany- cecha rodzinna. Zawsze problem rozwiązywany (niestety tylko na jakiś czas- chirurgicznie). Gdy wrastające paznokcie pojawiły się u nastoletniego syna- oczywiste było, że czeka nas wizyta u chirurga. Niestety poprawa była bardzoooo krótkotrwała. Problem wręcz narastał. Wrastające paznokcie pojawiły się na dużych paluchach stóp i to z dwóch stron. Nikt kto nie ma tego problemu, nie jest w stanie zrozumieć, jak taka "drobnostka" utrudnia codzienne życie... Na szczęście trafiliśmy do Podologii HELP w Tarnowie Podgórnym- do dr Elizy Nowak. Początkowe leczenie nie dawało takich ...

Na szczęście trafiliśmy do Podologii HELP w Tarnowie Podgórnym- do dr Elizy Nowak. Początkowe leczenie nie dawało takich efektów, jakich byśmy oczekiwali. Dopiero usunięcie wałów paznokciowych dało efekt wow! Syn może normalnie chodzić bez bólu, normalnie funkcjonuje...Palce wyglądają jakby nigdy nic złego się nie działo. Żałuję, że nie trafiliśmy tam wcześniej...

Witam wszystkich. Zaczęłam szukać podologa jak zasugerowała mi to moja dermatolog. Szczerze mówiąć wcześniej nie wiedziałam nawet o istnieniu takiej specjalizacji. Mam szczescie ze trafilam na pania Elize. Jest cierpliwa, ma podejscie do pacjanta, umie wysłuchac. Polecam szczerze wszystkim!!

Mam szczescie ze trafilam na pania Elize.

Ogromnie się cieszę, że po latach zmagań trafiłam do Pani Elizy. Dzięki jej fachowej pomocy moje stopy odzyskały zdrowie, siłę i doskonały wygląd, a sympatyczna atmosfera powoduje, że z chęcią wraca się do gabinetu.

test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test

Bardzo się cieszę ze trafiłam do pani dr. Długo się zastanawiałam nad wizytą, próbowałam się sama leczyć, znaleźć jakieś domowe sposoby, teraz żałuje że tak długo zwlekałam. trzeba było się umówić na wizytę pare miesięcy temu i mieć problem z głowy. Polecam pania dr. niezwykłe podejście do pacjenta