Eliza NowakEliza Nowak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

Eliza Nowak

Podolog

Super szybka i fachowa pomoc przy okropnie złamanym paznokciu. Najważniejsze że wszystko zrobione profesjonalne. Polecam.

Polecam Panią Elizę Nowak, to znakomity specjalista i ma bardzo dobre podejście do trudnego przypadku i młodego pacjenta. Skutecznie udzieliła pomocy i wyleczyła stan zapalny przy paznokciach. Nie było to łatwe a przy tym miała (godne podziwu) dużo cierpliwości do słabo współpracacujacego pacjenta. Pełny profesjonalizm, jasne i czytelne omówienie problemu i dalszych działań, elastyczność w organizacji wizyt i udzielenia pomocy. Szczerze polecam!

Szczerze polecam!

Polecam Panią Elizę Nowak! Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i z przeprowadzenia leczenia. Szczerze mówiąc, nie wierzyłem, że tak szybko uda się usunąć problem wrastajacych paznokci i z tak dobrym efektem. Stan zapalny nie rokował najlepiej. Ale Pani Eliza poradziła sobie mimo, że pacjent nie był skory do współpracy. Bardzo dobry specjalista i, profesjonalizm, elastyczność i wyjątkowe podejście do młodzieży. Bardzo dziękuję za pomoc i szczerze Panią polecam!

Polecam Panią Elizę Nowak!

Zawsze pomocna, ze słuszna diagnoza, z duża cierpliwością. U syna świetnie dobrane wkładki, u córki jako jedyna zaangażowała się w rozwiązanie problemu ze stopami.

Długo walczyłam z bólem wrastającego paznokcia. Pani Eliza odrazu trafnie zdiagnozowała problem i dała mi ulgę w bólu już po pierwszej wizycie. Bardzo ciepła i miła osoba! Pełen profesjonalizm. Z całego serca polecam.

Kompetentne i ciepłe podejście, jestem bardzo zadowolona Pani Eliza pomogła mi uporać się z problemem, z którym borykałam się od kilku lat. Szybka i trafna diagnoza, natychmiastowa ulga a dolegliwości ustępują w tempie ekspresowym. O to chodziło ! Polecam z całego serca ! Dziękuję i serdecznie pozdrawiam !!!

O to chodziło !
Polecam z całego serca !
Dziękuję i serdecznie pozdrawiam !!!

Śmiało polecam wszystkim cierpiącym z powodu wrastających paznokci !!! Po kilku latach mojej męki - ULGA :))) Do tej pory nikt mi tak nie pomógł !! Teraz żyję bez bólu i cieszę się pięknymi i zdrowymi paznokciami. Bardzo przyjazne i opiekuńcze podejście pani Elizy a sam zabieg perfekcyjnie wykonany. Jednym słowem REWELACJA ! Pełen profesjonalizm opatrzony uśmiechem :) Wysoki poziom! POLECAM w 100 %

Śmiało polecam wszystkim cierpiącym z powodu wrastających paznokci !!!
Pełen profesjonalizm opatrzony uśmiechem :) Wysoki poziom! POLECAM w 100 %

Szczerze polecam! Gabinet godny zaufania. Profesjonalizm, duża wiedza i cheć niesienia pomocy. Trafiłam tu z wrastającymi paznokciami. Pani Eliza przesympatyczna osoba odpowiedziała na wszystkie moje pytania, perfekcyjnie wykonała zabieg oraz dostosowała dalszą profilaktyke, zalecenia i pielęgnacje w domu. Idealnie czysto i sterylnie, zwracam na to dużą uwage. Możliwiść zakupienia produktów pozabiegowych w gabinecie.

Polecam z czystym sumieniem! Pani Eliza jest dla mnie Aniołem w kobiecym ciele, jako fachowiec jest PERFEKCYJNA i przede wszystkim jako człowiek to WSPANIAŁA KOBIETA! Polecam gorąco Podologia HELP i Panią Elizę - skuteczny zabieg wykonany w super miłej atmosferze i przy sympatycznej rozmowie. Będę wracać na pewno i polecać bliskim!