lekarz Elwira Kwaśniewska

2,1
2,2
2,2
2,9

Zasugerowałam się opiniami tutaj i szlam przerażona. Okazało się ze to przemiła lekarz która zleciła wykonanie badań bardzo chętnie. Uprzejma, taki do ty człowiek.

Uprzejma, taki do ty człowiek.

Pani Doktor Elwira Kwaśniewska w szczegółowy sposób wykonała badanie. Zadawała pytania pomocnicze, które pozwoliły w profesjonalny sposób postawić właściwą diagnozę. Pani Doktor posiada dużo empatii dla pacjenta i w sposób zrozumiały tłumaczy schemat leczenia i zasadność przepisanych leków. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i udzielonej porady. Jeśli po raz kolejny zachoruję ,na pewno do Pani Doktor będę starał się na wizytę zapisać.

Pani Doktor Elwira Kwaśniewska w szczegółowy sposób wykonała badanie.
Jestem bardzo zadowolony z wizyty i udzielonej porady.

Masakra. Nie słucha, przerywa, zbadała ciśnienie, z którego wynikało nadciśnienie 1 stopnia (przyszłam z problemem bólu głowy/ciśnienia w oczach) i skwitowała to 'dobre, takie raczej w normie'. I dostałam na to antybiotyk bo...to na pewno zatoki. LuxMed, jakim cudem nadal pracują u Was tacy ludzie?

Byłam u Pani doktor , jeżeli można ją tak nazwać na wizycie z małym dzieckiem gorączkującym od kilku dni z wysokim crp i rozjechaną morfologią. Pani doktor próbowała mi wmówić że wszystko ok i że wszystko jest w normie i posypały się słowa "jak Pani zależy to wypisze antybiotyk" , jak Pani chce to możemy wysłać na dodatkowe badania. Finalnie okazało się dopiero wczoraj u innego lekarza ,że mały ma poważne zapalenie ucha już z wysiękami i grozi mu perforacja błony bębenkowej a to wszystko dlatego , że ta Pani jest wysoce niekompetentna. Nie zostawię tak tego na pewno! Nie polecam!

Bardzo kompetentna lekarka o szerokiej i aktualnej wiedzy medycznej. Charakteryzuje ją empatyczne podejście do pacjenta i jego problemów zarówno natury medycznej jak i psychicznej. Rozumiem, że duża ilość pacjentów i konieczność wypełniania dokumentacji medycznej nie pozwala jej na poświęcenie pacjentowi odpowiedniej ilości czasu, jednak w tak krótkim czasie trafnie zdiagnozowała moją chorobę i zaordynowała skuteczne leczenie. Polecam Panią Elwirę jako skutecznego i dobrego lekarza.

Do gabinetu dr Kwaśniewskiej trafiłem na dyżurze w Luxmedzie z powodu obawy spowodowanej bólem w płucach przy oddychaniu i gorączki. Doktor najpierw zwróciła się do mnie, że wymyśliłem to sobie, bo przecież nie może mnie boleć i musiałem ją wręcz prosić, żeby mnie zbadała. Następnie nakazała mi 4-ro krotne przekroczenie dozwolonej dawki dziennej leku, przepisała leki, których nie dość, że nie mogę łączyć z lekami które przymuję na stałe to jeszcze nie wolno mi łączyć ich ze sobą (tych przepisanych). Nikomu nie polecam tej lekarki, gdybym mógł dałbym minusową ilość gwiazdek. Będę się wystrzegać wizyt u Pani doktor kiedy tylko będę w stanie

Bardzo słabe podejście do pacjenta. Zero rozmowy tylko pani wpatrzona w komputer. Nawet nie spojrzała gdzie mnie boli. Przepisała sterydy nic mi nie wyjaśniając po co i na co. Mówiąc że mam niskie ciśnienie usłyszałam że dopiero przy 60 się mdleje. Odradzam Panią doktor.

To nie jest lekarz. Nie ma pojęcia o czym mówi. Przepisuje sterydy na wszystko tłumacząc, że dała sterydy 3-miesięcznemu dziecku i nie zmarło więc chyba działają. Nie polecam i dziwię się przychodni w Józefosławiu, że Panią zatrudniają.

Masakra, Pani po przebadaniu zapytala: "widzial pan ta narosl na gardle??, bo ja nie mam pojecia co to jest." Dawkowanie leku: "moze pan cale opakowanie zjesc" Jak panu nie przejdzie do 10 dni zapraszam ponownie. W aptece obok przychodni gdzie przyjmuje Pani, smieja sie ze przez tydzien wyprzedali zapas jednego leku, nic innego nie wystawia.....

"moze pan cale opakowanie zjesc"