Elżbieta Bald-Matałowska

Lekarz medycyny pracy, Neurolog

1,3

Wyjątkowo niemiły lekarz,robi łaskę że przyjmuje pacjenta.Nic nie wyjaśnia,wypisuje receptę.Odradzam zdecydowanie.

Porażka Pani doktor.Przez nią nie dopuścili mnie do pracy.Sześciu lekarzy przeszedłem i psychotesty.Jedynie okulistka troche się doczepiła do widzenia przestrzennego.Ale ja mam cały czas z tym problem.Inni lekarze orzecznicy przymykają oko na to.A ta królewna absolutnie. Pytanie??.Jak znaleźć pracę jak takie osoby niemiłe żucają kłody pod nogi.Tego samego jej życzę.Nie polecam.

ODRADZAM! Wyjątkowo niemiła, z kulturą osobistą również na bakier - nie odpowie Ci "dzień dobry". Stwarza problemy, piętrzy trudności, w obyciu opryskliwa. Szkoda więcej pisać... Medicover powinien przemyślęć sprawę z kontynuacją współpracy z tą panią... (!!!)

Pani doktor powinna mieć zakaz wykonywania zawodu jest niemiła opryskliwa z wielką łaską przyjmuje pacjentów .

Niekompetentna i bardzo niemiła kobieta. Puknie w kolano i uznaje, że wszystko jest ok a nawet nie spojrzy na wyniki badań. Opryskliwa i z wielką łaską przyjmuje pacjentów. Już wiem dlaczego do niej są małe kolejki i czeka się maksymalnie 1,5 - 2 tyg. na wizytę. Odradzam i nie polecę nawet wrogowi.

Pani doktor w czasie całej wizyty zajmowała się dokumentacją innych pacjentów. Dla mnie była opryskliwa i nie wykazywała żadnych chęci pomocy.