lekarz Elżbieta Bielik-Wenderlich

Laryngolog, Alergolog

Pani doktor leczy moje wnuki,córkę i zięcia.Z kilku wizyt skorzystałam ja i jestem bardzo zadowolona.Pani doktor jest bardzo sympatyczna, miła i skuteczna.Przy moich schorzeniach poradziła jak z nimi walczyć i pomóc sobie w ramach dostępnych specyfików niekoniecznie chemia i antybiotyki, bez dodatkowych opłat.Polecam znajomym.

Jasnowidz ! Żadnych badań ( odmawia wykonania wymazów, prześwietleń ). Przypisuje antybiotyki i okazują się całkowicie błędne. A choroba się rozwija.

Byłam z synkiem na wycięciu 3 migdała ze znieczuleniem miejscowym na kasę chorych, pani dr. wzięła synka jak już praktycznie głupi jaś przestał działać od tamtej pory syna panicznie boi się lekarzy do tego nie wyrwała migdała w całości i teraz dopiero zaczęły nam się problemy. Zdecydowanie nie polecam.

Bardzo miła, spokojna dzięki czemu pacjent -ten mały i duży:)) czuje się bezpiecznie...Mojej 3-letniej córeczce usunęła w przyjaznej i bardzo profesjonalnej opiece 3 migdał-kaszel i katar minął 4 dnia po zabiegu. Myślę, że jak każdy człowiek-lekarz popełnia błędy nawet w medycynie, ponadto opieka nad pacjentem jest jej pracą dlatego za wizyty nalezy sporo zapłacić. Zdecydowanie polecę Pania Doktor każdemu kto potrzebuje porady laryngologa! Pozdr

Niewłaściwa diagnoza i nieskuteczne leczenie. W ciągu trzech tygodni byłam kilkakrotniei i za każdym razem duzo płaciłam. Za każdym razem inna diagnoza. Leczenie penicyliną, której nikt nie chce podawać. Nierzetelna, naciągała na kolejne wizyty, a wystarczyło powiedzieć, że migdałki są do wycięcia.

Moj 3 latek stawiany jest na nogi w mig a jak sie okazuje mnie rowniez bardzo pomogla, mam klopoty a astma oskrzelowa. Polecam

Kompetentna, sympatyczna Pani doktor. Synkowi wycinała 3 migdal. Polecam

Kompetentna, sympatyczna Pani doktor. Synkowi wycinała 3 migdal. Polecam

Bardzo uprzejma , wrażliwa, współczująca, sympatyczna. Polecam

Bardzo uprzejma , wrażliwa, współczująca, sympatyczna. Polecam

kilkakrotne zbędne wizyty z przerostem 3go migdała - po konsultacji z innym laryngologiem migdałek jest ok. Leczenie kilkumiesięczne lekiem, którego dziś już prawie nikt nie stosuje. Mimo, że Pani doktor jest alergologiem nie przeprowadziła żadnych badań w związku z powtarzającym się u dziecka kaszlem. Dziecko zostało przebadane i zdiagnozowane u innego alergologa

Dziecko zostało przebadane i zdiagnozowane u innego alergologa

Pani doktor zafundowała mi bardzo bolesny zabieg przycinania migdałków BEZ ZNIECZULENIA! Jedyny jej komentarz po całej tej rzeźni brzmiał "Nie byłam na to przygotowana". ABSOLUTNIE NIE POLECAM.