lekarz Elżbieta Borowiak

2,1
2,2
2,1
1,6

Uważajcie na tą Panią byłam niedawno z dzieckiem na wizycie niedość że pani doktor okazała się niemiłaą, nieuprzejmą, arogancką osobą to jeszcze zastosowała złe leczenia i w efekcie wylądowałam z dzieckiem na pogotowiu.Zdecydowanie odradzam widać że pieniądze zrobiły swoje z panią doktor.

Szablonowo leczy córkę, bez dokładnego sprawdzenia przepisała 5 antybiotyków w odstępach od 2 do 4 tygodni. Jest nieuprzejma, nie chciała dać skierowania do specjalisty, bo ona przecież wszystko potrafi wyleczyć.

Wielu z nas chciałoby aby lekarz był miły ,kompetentny ...takim lekarzem jest pani Elżbieta Borowiak.Jak dotąd (a jestem pacjentką odkąd przyszła tutaj do pracy ) nie zawiodłam się na jej metodach leczenia.Być może jest dociekliwa i nie raz zadaje trudne pytania( dla nie których są "głupie"...ale po to by szukać przyczyny choroby. Dla niej nie liczy się czas pracy...często kończy ją po 19 albo i później.

Dla niej nie liczy się czas pracy...często kończy ją po 19 albo i później.

Pani doktor bardzo sie stara, ale niestet za bardzo komplikuje. Leczmy się u niej od 3 lat całą rodziną i decydujemy się odejść. Jeśli chcemy lepiej zrozumieć przypadłość tłuamczy w sposób zamazujący cały obraz i choć twierdzi, że jest przeciwnikiem antybiotyków właśnie je podaje, nie próbując wniknąć , w sposób dla nas zrozumiały, w powody swojego działania. Efekty są kiepskie, infekcje powracają, straciliśmy do niej zaufanie.

Nieuprzejma, niemiła, nie potrafi i nie che wytłumaczyć pacjentowi problemu traktując go jako osobę która i tak nic nie zrozumie. Podejście do dziecka również bez serdeczności i uśmiechu.

Pani Doktor leczy moją córkę od roku i pomogła jej wyjść obronną ręką w wielu infekcji, na które inni lekarze bezwzględnie przepisywali antybiotyki. Ma bardzo dobre podejście do dzieci.

zamiast pomóc wyśmiała mnie i odprawiła z kwitkiem. Następnego dnia po wizycie u tej kobiety zmuszona byłam jechać na pogotowie skąd odesłano mnie na chirurgię... Nie nazwałabym jej fachowcem!

fajna kobitka i jej mąż też tam leczy ale dorosłych, ona dzieci

fajna kobitka i jej mąż też tam leczy ale dorosłych, ona dzieci

leczenie zastosowane przez tą lekarkę spowodowało pogłebienie choroby córki. stanowczo nie polecam