lekarz Elżbieta Cofala

2,5
2,9
2,7
2,5

Stanowczo odradzam wizyty u Pani Doktor z niemowlakami, od 3 miesięcy na wizytach informowaliśmy o problemach z jedzeniem u córek, w końcu z bezsilności pojechaliśmy do kliniki w Katowicach na konsultacje z gastroenterologiem, od razu zostalismy przyjeci na oddzial. Przez tyle czasu informowałam dr. Cofala o moich podejrzeniach dot. refluksu oraz alergii, co ona zawsze zbywała. Żałujemy że tak długo zwlekaliśmy i słuchaliśmy Pani Doktor, przez co nasze córki tyle czasu się męczyły.

Nie polecam. Pani Doktor nie posiada umiejętności komunikacyjnych, podczas wizyty kilkukrotnie zaprzacza samej sobie, nie wchodzi w dialog z rodzicem oraz nie daje rodzicowi dojść do słowa ponieważ przerywa wypowiedzi. Kilka razy zachowała się w sposób arogancki i nieuprzejmy. W relacji do dziecka wykazuje obojętność, oziębłość i ogólny brak empatii.

Szukaliśmy długo lekarza, do którego mielibyśmy zaufanie, teraz mimo że jesteśmy z innej dzielnicy, jeździmy z dziećmi (6 i 3 lata) do pani doktor Cofali. Zbiera szczegółowy wywiad, dokładnie bada dzieci. Nie mieliśmy jeszcze poważniejszych problemów zdrowotnych u naszych dzieci, raczej zwykłe choroby (zapalenia górnych dróg oddechowych, zaparcia, ospa...), ale podoba nam się to, że pani doktor nie bagatelizuje nawet tych "zwykłych" chorób i odpowiada na wszystkie pytania. Dzięki niej wiem co robić przy nawracających zapaleniach oskrzeli u córki. Polecam!

Najlepszy pediatra! Nasza córka chce chodzić tylko do Pani doktor Cofala, jeżeli Pani dr nie ma to jeżeli choroba nie jest aż tak poważna zawsze czekamy na powrot lekarki. Genialne podejście do dziecka. Bardzo polecam, do Pani Dr chodzimy już ponad 5 lat.

Brak całkowitego podejścia do problemu. Nie bierze pod uwagę wszystkich objawów występujących u pacjenta.

Chyba prywatnie inaczej traktuje pacjentów . podobieństwo pediatry p. Mojsej. Prywatnie wymyśli cuda a w przychodni godne pożałowania. Szkoda że musimy utrzymywać z naszych pieniędzy takich lekarzy.

lekarka nie potrafi rozpoznac anginy ropnej - przepisuje leki na zapalenie gardla... po tygodniu stosowania dziecko otrzymuje kolejny antybiotyk juz na angine - od innego lekarza, szkoda gadac, tym bardziej ze sugerowalam lekarce, ze mala mogla zarazic sie angina!

SUPER LEKARZ BARDZO DOBRY POLECAM. DIAGNOZUJE OSTROŻNIE NA PODSTAWIE SZCZEGÓŁOWEGO WYWIAGU, DŁUGO I DOKŁADNIE BADA, NIE NADUŻYWA ANTYBIOTYKÓW- ANTYBIOTYK TYLKO WTEDY KIEDY RZECZYWIŚCIE POTRZEBNY.

Pani doktor BAGATELIZUJE OBJAWY CHORÓB DZIECI.Zakwalifikowała do szczepienia moje dziecko mimo, że zauważyła niepokojące objawy neurologiczne. Jak się okazało nie powinno ono zostać w ogóle szczepione do czasu wyleczenia choroby neurologicznej. Wynikiem tego jest 2-letnia rehabilitacja, która jeszcze się nie skończyła i nie wiadomo kiedy sie skończy.

Jestem mamą dwóch córeczek(5lat i 4 miesiące)-Znam wielu lekarzy tej specjalizacji,ale jedynie w tym przypadku mogę wystawić pozytywną opinię(bardzo ciężko o dobrego pediatrę).Pani Doktor zawsze dokładnie bada,szczegółowo odpowiada na pytania ,super podejście do małych pacjentów .Obie córeczki od początku nie bały się wizyt przebiegających w miłej atmosferze. Nie zaśmieca małych żołądeczków antybiotykami-to tylko ostateczność.Polecam z czystym sumieniem-Izabela Podobińska.