lekarz Elżbieta Dorobek

Neurolog

Bardzo polecam, świetna doktorka, jeżdzimy z daleka i jesteśmy zawsze zadowoleni, polecam serdecznie doktor elzbiete

Serdecznie polecam, świetna specjalistka, fachowe podejście, sympatyczna oraz kompetentna, napewno wrócimy z rodzina

Najlepsza lekarka z jaka miałem doczynienia, pani Ela zawsze służy pomocą, zna się na tym co robi, zawsze skutecznie leczy, jeździmy z żona ponad 70km do pani eli

Super pani doktor, polecam, najlepszy neurolog, kompetentna, miła, przyjazna, chętna wysłuchania problemu, otwarta

Pani doktor jest bardzo miłą i serdeczną, a przede wszystkim kompetentną osobą z dobrym podejściem do pacjenta. Nigdy mnie nie zawiodła, polecam z całego serca jako stały wieloletni pacjent. Pozdrawiam

Bardzo kompetentna osoba, miłe podejście do klienta, polecam serdecznie, bardzo oddany lekarz z powołaniem

Pacjenci ustalili terminy wizyt w szpitalu w Opatowie.Terminy dawno minely , bo od grudnia doktor nie przyjmuje. Nie raczyla nawet powiadomic czy bedzie przyjmowac i ewentualnie kiedy. Szpital, ktory ja zatrudnia nie wie nic na ten temat.

Bardzo polecam, fachowa pomoc, zainteresowanie pacjentem, miła i uprzejma osoba, polecam panią dr dorobek

Konkretna, przyjemna, kulturalna, służy pomocą, polecam, uczęszczam z polecenia i nigdy Się nie zawiodłem

Polecam, bardzo miła kobieta, fachowe podejście, konkretnie leczy, aż miło chodzić, uczęszczam od kilku lat z cała rodzina