lekarz Elżbieta Felczak

Lekarz rodzinny, Pediatra

1,8
1,6
1,2

Żenada do kwadratu - nie odróżnia świnki od przeziębienia - powinni ją pozbawić możliwości wykonywania zawodu....

Przykro nazwać tę panią lekarzem--to nieporozumienie.

Przykro nazwać tę panią lekarzem--to nieporozumienie.

Chciałbym poinformować że inteligencja tej pani doktór jest na poziomie nocnika intelektualnego w porównaniu do innych lekarzy, przyszedłem do niej na wizytę ponieważ dopadła mnie grypa a szanowna pani doktor powiedziała że nic mi nie jest i nie wypisała mi zwolnienia lekarskiego do końca tygodnia pod pretekstem że jestem zdrowy mimo tego iż moja temperatura wynosi 39 stopni, nawet na zwykłe przeziębienie daje bardzo silne antybiotyki, odradzam tego lekarza. !!!

Należe do tej Pani już bardzo długo,chciałym być sprawiedliwy ,ale na temat tej Pani nie da się napisać nic dobrego.Mało przyjemna...całe szczęście, że się rzadko widzimy :)

Mało wnikliwa, i nie kompetenta. Bardziej interesują ją plotki, niż pacjenci czekający w kolejce. Odradzam.

Bardzo się wczuwa w problemy pacjenta. Pomogła mi przepisując leczenie na które inni specjaliści nie wpadli.Osobiście jestem bardzo zadowolony .Godna polecenia.

Bardzo się wczuwa w problemy pacjenta.

Zgadzam się z tym,że pani doktor przepisuje od razu antybiotyki na byle jaką dolegliwość.Bardziej oburza mnie fakt związany z przyjmowaniem podczas godzin przyjmowania pacjetów przedstawicieli firm farmaceutycznych,którzy okupują gabinet pani doktor,wtedy kiedy ludzie chorzy męczą się na poczekalni i czekają na to jak z wielką łaską pani doktor ich przyjmie.

Kiedy przepisałam się do innego lekarza, okazało się, że mam poważną chorobę płuc, wynikającą z niedoleczenia poprzednich chorób,Pani doktor stwierdzała podczas każdej wizyty infekję bakteryjną (nie trzeba studiować medycyny, żeby wiedzieć że choroby są zazwyczaj wynikiem infekcji:). Bardziej interesuje ją jej własny wygląd niż samopoczucie pacjenta

Lekarz wykonuje badanie pobieżnie, nie słucha pacjenta i na wszystko przepisuje antybiotyki. Na sugestie pacjenta reaguje oburzeniem i nie jest skory do współpracy. Pozwala sobie na zjadliwe komentarze maskując w ten sposób swoją niekompetencję.

Beznadziejna. Odradzam, ponieważ jest mało kompetentna.

Beznadziejna. Odradzam, ponieważ jest mało kompetentna.