lekarz Elżbieta Gotalska

Okulista, Okulista dziecięcy

Najlepszy lekarz okulista, jakiego dane mi było spotkać. Pani Doktor jest niezwykle kompetentna (jestem długoletnią pacjentką i zawsze byłam właściwie zdiagnozowana),skupiona na problemie, ale wrażliwa na potrzeby pacjenta, zawsze miła i uśmiechnięta. Wymarzony lekarz nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Chodzę do Pani Doktor prawie 19 lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Jest niesamowicie pogodną osobą, a do tego bardzo fachową. Bardzo, bardzo polecam!

Bardzo rzeczowy i uprzejmy lekarz. Pierwszy raz byłam z synem na wizycie u Pani Gotalskiej, gdy syn miał niecałe trzy latka. Od tej pory minęło już 15 lat i nadal do niej chodzimy. Gorąco polecam.