Filtruj terminy

dr n. med. Piotr Kanclerz

Przychodnia Lekarska Hygeia Gdańsk
ul. Jaśkowa Dolina 57
Gdańsk

Denerwowałam się wizytą, ale już po pierwszych słowach pana doktora stres minął. Najpierw przeprowadził dokładny wywiad potem wykonał badania. Stwierdził więcej problemów, ale on zajmie się najbardziej uciążliwym. Zrobił to tego samego dnia. Dał mi nadzieję, że kolejny zabieg jeszcze poprawi mój komfort życia. 😁Już jest lepiej, a minęło dopiero dziesięć dni od wizyty. Jestem mu bardzo wdzięczna, polecam pana doktora jest konkretny i ma dużą wiedzę.
Opinia dodana przez: Danuta
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Okulista
                                       lek. med. Piotr Gołębiowski

lek. med. Piotr Gołębiowski

Nowy Wzrok
Chmielna 103/104
Gdańsk

Od jakiegoś czasu zauważyłem, że męczyłem się podczas czytania, litery lekko mi się rozmazywały. W dal widziałem idealnie, jednak postanowiłem sprawdzić czy nadaje się na korektę wzroku... i tak trafiłem do Pana Gołębiowskiego. Podczas badania przed zabiegiem poświęcono dużo czasu, żeby stwierdzić, które oko było dominujące - ja do tej pory nie wiem czy któreś było dominujące bo widziałem identycznie na oboje oczu. Podczas wizyty kwalifikującej P. Gołębiowski sprawdził wzrok ...
Opinia dodana przez: PN

dr n. med. Adam Trapkowski

NZOZ Laguna Medical - Gdańsk Poradnia i Szpital Okulistyczny
Kartuska 4/6
80-104 Gdańsk

Chcę zdecydowanie polecić Pana Doktora! Choruję na przewlekłą chorobę i w końcu wiem, że dotarłam we właściwe miejsce. Zostałam wysłuchana, Pan Doktor odpowiedział mi na moje liczne pytania i rozwiał wątpliwości. Wszystko w słowach zrozumiałych dla laika.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Barbara Krupa-Szafran

gen. de Gaulle'a 8
80-215 Gdańsk

Wiele dobrego słyszałam o Pani dr Barbarze Szafran więc postarałam się aby właśnie Ona zoperowała mi zaćmę w Centrum Medycznym KARDIOTEL w Sopocie. Zarówno cała obsługa placówki medycznej KARDIOTEL, jak i Pani dr spisała się na 6. Bardzo profesjonalna obsługa i pełna empatii kochana dr. Polecam każdemu, kto nie wie, gdzie usunąć zaćmę.
Opinia dodana przez: Albina

lekarz Jadwiga Ścisłowska

Gabinet Vision Express
Obrońców Wybrzeża 1
80-398 Gdańsk

Super lekarz. Chodze do okulistów od dziecka, jak trafiłam do Pani doktor to dopiero poznałam co to jest profesjonalista i co powinno oznaczać słowo lekarz. Polecam bardzo bardzo dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Sykstus Holeksa

ALFA Optyk
Wodnika 48
Gdańsk

Sympatyczny lekarz z dużą wiedzą , konkretny w diagnozie, czułam się zaopiekowana . Takich lekarzy trzeba. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Joanna Piotrowska

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Dlaczego nigdy nie mogę się dodzwonić na nr 58 301 98 62 (sygnał wolny) ? Nikt nie odbiera telefonu. Ponadto bardzo niemiła i niesympatyczna pani rejestratorka !
Opinia dodana przez: Bernard Samolewicz

dr n. med. Leopold Glasner

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek

Nie Pamiętam Drgas

Uniwersytet Medyczny w Gdańsku
Gdańsk

Byłam niedawno u tego Pana. Jestem pod wrażeniem przyjęcia, kompetencji i trafnej diagnozy. Wcześniej męczyłam się z bólem oczu kilka miesięcy i nikt nie mógł mi pomóc. Po jednej wizycie i w końcu trafnym leczeniu jestem jak nowa. Nie zauważyłam również żadnych "zapachów" jak sugerowano w poprzednich opiniach. Polecam tego okulistę,

dr n. med. Bożena Pankowska

Kętrzyńskiego 24/1A
80-376 Gdańsk

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani doktor: ogromna wiedza, doświadczenie, kompetencja, fachowość, chęć pomocy i szacunek do pacjenta. Byłoby pięknie, gdyby było więcej takich lekarzy!

lekarz Elżbieta Gotalska

Okulista, Okulista dziecięcy

al. Grunwaldzka 121 lok. 1
80-244 Gdańsk

Najlepszy lekarz okulista, jakiego dane mi było spotkać. Pani Doktor jest niezwykle kompetentna (jestem długoletnią pacjentką i zawsze byłam właściwie zdiagnozowana),skupiona na problemie, ale wrażliwa na potrzeby pacjenta, zawsze miła i uśmiechnięta. Wymarzony lekarz nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Anna Romańczuk-Róg

Długa 79/80 lok. 4
80-831 Gdańsk

Takich lekarzy to szukać ze świecą.Wspaniałe podejcie do dzieci.Bada małe dzieci oraz te z którymi jest utrudniony kontakt.Szczerze polecam.Więcej pod nr (58)322-50-08

lekarz Joanna Murawska

ul. Jana Kozietulskiego 21/5
80-156 Gdańsk

Krótko.Wspaniała kobieta i wspaniały lekarz. Polecam .Co tu więcej pisać trzeba się wybrać i przekonać .
Opinia dodana przez: Andrzej z ELBLĄGA

dr Katarzyna Górska-Butowska

Przychodnia Lekarska Nowy Chełm
Chałubińskiego 23
80-807 Gdańsk

Z czystym sumieniem polecam! Bardzo staranna i kompetentna osoba. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Prawdziwy lekarz z powołania. Jak tylko może proponuje terminy z NFZ, tak aby nie obciążać pacjenta dodatkowy kosztami wizyty prywatnej. Nawet, gdy jest niewielkie podejrzenie jakiegoś schorzenia, to natychmiast wysyła na dodatkowe badania, aby mieć pewność, że wszystko w porządku. Cieszę się, że trafiłem do gabinetu Pani Doktor.

lekarz Ewa Kościelna

Uphagena 8 (Poradnia Visus)
80-237 Gdańsk

Bardzo miła Pani. Super specjalista. Polecam.

dr n. med. Elżbieta Litomska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczne EURO DENT
ulica Kołobrzeska 39F
80-391 Gdańsk

Najlepsza doktor na świecie! Wspaniały okulista, nad wyraz kompetentna! zdecydowanie polecam

lekarz Zygmunt Będkowski

pl. Wałowy 3
80-821 Gdańsk

Polecam serdecznie tego lekarza. Zajmował się leczeniem mojej jaskry. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, nie traktuje go jak klienta.
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Agnieszka Zapaśnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczne EURO DENT
ulica Kołobrzeska 39F
80-391 Gdańsk

Bardzo polecam. Pani Doktor cierpliwa, miła, z podejściem do niemowlaków. Wizyta bardzo szczegółowa, badanie wzroku również. Jeszcze nikt tak dokładnie nie badał wzroku mojemu dziecku jak Pani Dr (a mam porównanie bo to nie pierwsze badanie wzroku u dziecka). Czas trwania wizyty tyle ile potrzeba, bez pospiechu. Wszystko dr cierpliwie tłumaczy i pyta czy dla rodziców jest to zrozumiałe. Polecam
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Magdalena De Laval

Gabinet Vision Express
Podwale Grodzkie 8
80-895 Gdańsk

Kompetentna, dokładnie bada, bardzo uprzejma i zrozumiale tłumaczy chorobę. Uważam, że jest godna polecenia. .

lekarz Magdalena Homziuk

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Pani doktor bardzo uprzejma i miła. Wszystkie badania tłumaczyła dokładnie oraz wyjaśniała do czego służą, oraz odpowiadała na wszystkie pytania i oczywiście przeprowadziła wywiad przed badaniem wszystko jak trzeba. Bardzo przyjemna atmosfera. Badanie robiłem w placówce Medicover w Gdańsku w Forum.
Opinia dodana przez: Marcin