Okulista Gdańsk

Okulista Gdańsk dr Piotr Kanclerz

Przychodnia Lekarska Hygeia Gdańsk
ul. Jaśkowa Dolina 57
Gdańsk

Doskonały, cierpliwy, kompetentny fachowiec. Byłem wczoraj na UAM z mamusią (78lat). Doktor wykonał zabieg, poinstruował co dalej, przepisał lekarstwa. Bardzo dziękuję.

Opinia dodana przez: Adam

NZOZ Laguna Medical - Gdańsk Poradnia i Szpital Okulistyczny
Kartuska 4/6
80-104 Gdańsk

Chcę zdecydowanie polecić Pana Doktora! Choruję na przewlekłą chorobę i w końcu wiem, że dotarłam we właściwe miejsce. Zostałam wysłuchana, Pan Doktor odpowiedział mi na moje liczne pytania i rozwiał wątpliwości. Wszystko w słowach zrozumiałych dla laika.

Opinia dodana przez: Joanna

Gabinet Vision Express
Obrońców Wybrzeża 1
80-398 Gdańsk

Jestem pacjentką Pani Doktor od ponad dwudziestu lat. Jest moim pierwszym lekarzem okulistą. Chodziłam do niej jako dziecko (od ok. 6 roku życia) i nie zamierzam nigdy zmieniać.

Jest najlepszą okulistką, z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia (zarówno pod względem profesjonalizmu, umiejętności, wiedzy jak i podejścia do pacjenta).
Byłam zmuszona do wizyt u kilku innych okulistów przy okazji badań okresowych w zakładzie pracy i żaden z nich nawet do pięt nie dorasta Pani Dr Ścisłowskiej.

Opinia dodana przez: Joanna

Kętrzyńskiego 24/1A
80-376 Gdańsk

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani doktor: ogromna wiedza, doświadczenie, kompetencja, fachowość, chęć pomocy i szacunek do pacjenta. Byłoby pięknie, gdyby było więcej takich lekarzy!

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Dlaczego nigdy nie mogę się dodzwonić na nr 58 301 98 62 (sygnał wolny) ?
Nikt nie odbiera telefonu. Ponadto bardzo niemiła i niesympatyczna pani rejestratorka !

Dlaczego nigdy nie mogę się dodzwonić na nr 58 301 98 62 (sygnał wolny) ?

Opinia dodana przez: Bernard Samolewicz

Uniwersytet Medyczny w Gdańsku

Gdańsk

Kompleksowo i konkretnie. Ważne, że leczy a nie ściemnia jak masa innych. Śmiało można polecić.

Długa 79/80 lok. 4
80-831 Gdańsk

Takich lekarzy to szukać ze świecą.Wspaniałe podejcie do dzieci.Bada małe dzieci oraz te z którymi jest utrudniony kontakt.Szczerze polecam.Więcej pod nr (58)322-50-08

lekarz Elżbieta Gotalska

Okulista dziecięcy, Okulista

al. Grunwaldzka 121 lok. 1
80-244 Gdańsk

Najlepszy lekarz okulista, jakiego dane mi było spotkać. Pani Doktor jest niezwykle kompetentna (jestem długoletnią pacjentką i zawsze byłam właściwie zdiagnozowana),skupiona na problemie, ale wrażliwa na potrzeby pacjenta, zawsze miła i uśmiechnięta. Wymarzony lekarz nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Opinia dodana przez: Beata

Przychodnia Lekarska Nowy Chełm
Chałubińskiego 23
80-807 Gdańsk

Z czystym sumieniem polecam! Bardzo staranna i kompetentna osoba. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Prawdziwy lekarz z powołania. Jak tylko może proponuje terminy z NFZ, tak aby nie obciążać pacjenta dodatkowy kosztami wizyty prywatnej. Nawet, gdy jest niewielkie podejrzenie jakiegoś schorzenia, to natychmiast wysyła na dodatkowe badania, aby mieć pewność, że wszystko w porządku. Cieszę się, że trafiłem do gabinetu Pani Doktor.