lekarz Stanisław Lewalski

W 2007 r. przyspawał mi odklejoną siatkówkę. Jestem pragmatykiem, rzadko chwalę lekarzy. Skoro przez 15 lat miałem spokój to dowód, że zabieg powiódł się. Idę teraz do niego na kontrolę. Co tu dodawać, młodość nie wieczność... Pozdrawiam Pana Doktora.

Bardzo polecam byłam z Mamą na korektę laserową soczewek. Bardzo dobre podejście do pacjenta.Ja daję 👍

Lekarz dusza, niezwykły człowiek. Byłem u Niego kilka razy, i jest tak: czeka się dość długo, ale gdy się wejdzie, ma się tyle czasu ile trzeba. Coś za coś - wolę tak, niż terminowe wejścia a potem 'szybko' 'szybko' bo czekają następni. Była taka wizyta (ostatnia w kolejce), podczas której musieliśmy czekać aż zadziałają krople - pan Lewalski wyszedł wtedy do mnie do poczekalni, usiadł, i mogliśmy porozmawiać. Opowiadał ciekawe rzeczy. Jest to świetny specjalista. I jest też człowiekiem, bywa zmęczony. Przyznaje, że za dobrze nie umie dobierać szkieł i mówił mi o tym otwarcie. Ale spawa siatkówkę jak mistrz, a przy mojej rekordowej krótkowzroczności to w ogóle cuda się dzieją. Mam szkła ponad -16 (kiedyś nosiłem -21) i widzę jak na swój wiek i wadę nadspodziewanie dobrze, ale to na pewno zasługa tego mistrzowskiego specjalisty.

Bardzo dobry lekarz z tz. powołania ,wysokie kompetencjie a do tego lubi swoich pacjentów i swój zawód.Szczerze polecam

Zdecydowanie polecam ! Jeden z lepszych okulistów w Trójmieście. Trochę się czeka w poczekalni, zazwyczaj są opóźnienia. Jednak warto czekać ! Profesjonalista w każdym calu.

najlepszy okulista u jakiego byłam, dysponujący rozległą wiedzą, cierpliwy, rzeczowy. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, zawsze znajdzie czas w nagłych przypadkach.

Pan doktor S.Lewalski jest profesionalistą.Super lekarz polecam.

Pan doktor S.Lewalski jest profesionalistą.Super lekarz polecam.

Rewelacyjny lekarz, mając chorobę - dystrofia rogówki jako pierwszy umożliwił jej weryfikację a był już chyba 8 lekarzem z rzędu do którego udałem się po poradę. Polecam

Potwierdzam wysokie noty tego Człowieka.Specjalista w każdym calu,na wizytę trzeba swoje odczekać, i są pewne opóźnienia godzinę lub dwie,ale przecież to jest prawdziwy lekarz,człowiek dla innych ludzi.Mam dużo szczęścia ,że trafiłem na tego specjalistę.Pozdrawiam!

Witam - Potwierdzam opinie wypowiadających. Pan Doktor Lewalski jest naprawdę lekarzem z powołaniem i ma odpowiednie podejście do pacjentów. Jedyny minus.... to czas oczekiwania na wizytę i opóźnienia "w komitecie kolejkowym" - staram się to tłumaczyć tym że "cały wzrok" i wiedzę skupia na swoich pacjentach nie patrząc jednocześnie na zegarek. Ja oczywiście lekarza nie zmienię. Na następną wizytę umówię się tak by... być pierwszym danego dnia :)