Filtruj terminy

lekarz Agnieszka Zapaśnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczne EURO DENT
ulica Kołobrzeska 39F
80-391 Gdańsk

Bardzo polecam. Pani Doktor cierpliwa, miła, z podejściem do niemowlaków. Wizyta bardzo szczegółowa, badanie wzroku również. Jeszcze nikt tak dokładnie nie badał wzroku mojemu dziecku jak Pani Dr (a mam porównanie bo to nie pierwsze badanie wzroku u dziecka). Czas trwania wizyty tyle ile potrzeba, bez pospiechu. Wszystko dr cierpliwie tłumaczy i pyta czy dla rodziców jest to zrozumiałe. Polecam
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Ewa Proma

Centrum Medyczne LUX MED
al. Zwycięstwa 49
80-309 Gdańsk

bardzo polecam. po raz pierwszy miałam tak dokładnie zbadany wzrok!! okulary super dobrane POLECAM. lekarka naprawdę kompetentna a do tego bardzo miła
Opinia dodana przez: gonia
Bardzo kompetentny lekarz. Badanie zostało przeprowadzone kompleksowo. Choroba została dokładnie wytłumaczona. Doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu. Jest osobą bardzo uprzejmą .Godny polecenia. SR
Opinia dodana przez: Stanisław Ropela

lekarz Ewa Sokołowska

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Pani doktor mega miła, kompetentna. Wszystko szczegółowo omawia, tłumaczy jak będzie wyglądać zabieg i późniejsza rekonwalescencja. Efekt po zabiegu blefaroplastyki zachwycający,polecam
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Marek Królikowski

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Godny polecenia Lekarz. Świetne podejście do pacjenta, dobrze wyjaśnione wszystkie zagadnienia. Z czystym sumieniem polecam
Opinia dodana przez: Jagoda

dr n. med. Jan Staniewicz

Uphagena 8 (Poradnia Visus)
80-237 Gdańsk

Absolutny profesjonalista. Bardzo uprzejmy i cierpliwy, z indywidualnym podejsciem do pacjenta. 10/10
Opinia dodana przez: David

lekarz Stanisław Lewalski

Partyzantów 72
80-230 Gdańsk

Lekarz dusza, niezwykły człowiek. Byłem u Niego kilka razy, i jest tak: czeka się dość długo, ale gdy się wejdzie, ma się tyle czasu ile trzeba. Coś za coś - wolę tak, niż terminowe wejścia a potem 'szybko' 'szybko' bo czekają następni. Była taka wizyta (ostatnia w kolejce), podczas której musieliśmy czekać aż zadziałają krople - pan Lewalski wyszedł wtedy do mnie do poczekalni, usiadł, i mogliśmy porozmawiać. Opowiadał ciekawe ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Anna Gołębiewska

Swissmed
Wileńska 44
84-110 Gdańsk

Jestem zachwycony podejściem dr. Gołębiewskiej do pacjeta. Jest tak wiarygodna, mila i ciepla osoba, ze polecam ja kazdym znajomym i rodzinie. Najlepszy okulista u jakiego kiedykolwiek bylem. Jedyne zastrzezenie to czas oczekiwania w kolejce przed jej wizytami. Lekarz godny polecenia.

dr Agnieszka Panasik

Uphagena 8 (Poradnia Visus)
80-237 Gdańsk

Wizyta u lekarza okulisty, dr :Agnieszki Panasik jest pod kszdym wzgledem profesjonalna oraz perfekcyjna. Wiedza z fachowym pidejsciem do pacjenta dostarcza pelnej opieki okulistycznej. Wszelkiego rodzaju potrzebne do oceny stanu zdrowia oczu pacjenta badania wykomywamprzez pania doktor sa jednoczesnie wyjsdniame oraz uswiadamianie pacjenta w jakim stanie zdrowotnym jest jego wzrok. Teafne stawianie diagnozy. Naprawde donry fschoeiec medycxny i dobry lekarz. Polecam serdecznie.Mie slyszalam ani jednej megatywnej opinii o pani dr; ...
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Anna Jurska- Jaśko

Dobry Wzrok Poradnia Okulistyczna
Kliniczna 1B/2
80-402 Gdańsk

Umowilem sie z pania Anna Jurska na korekte dolnych powiek,jak chyba kazdy troche sie balem,to jednak zabieg inwazyjny. Pani doktor nie tylko slowem ale przede wszystkim swoim profesjonalizmem rozwiala szybko moje obawy...wyszedlem z gabinetu bardzo zadowolony,malo tego,postanowilem,ze wroce wkrotce na drugi zabieg. Polecam z cala odpowiedzialnoscia, Marek.
Opinia dodana przez: Marek Szkup

dr Małgorzata Michalska

Przychodnia Lekarska Nowy Chełm
Chałubińskiego 23
80-807 Gdańsk

Lekarz budzący zaufanie , kompetentny, konkretny. Badanie poparte opisem schorzenia, oraz propozycją leczenia , którą mnie satysfakcjonuje już kilka miesięcy.

lekarz Maria Wolańska

ulica Opata Jacka Rybińskiego 8
80-637 Gdańsk

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Cezary Ciechanowski

Centrum Medycyny Rodzinnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
ulica Dębinki 7
80-211 Gdańsk

Nie podzielam wymienionych wyżej negatywnych opinii i z nimi się nie zgadzam. Od pięciu lat jestem pacjentem dr Ciechanowskiego i jak dotąd, podczas wizyt nigdy nie miałem żadnych problemów. Oczekując na przyjęcie, prawie zawsze realizowane w wyznaczonym czasie, a także w trakcie oczekiwania na rozszerzenie źrenic po podaniu kropli do oczu, wsłuchiwałem się w opinie wymieniane między pacjentami i żadna z nich nie była negatywna. Jedynie raz jeden z pacjentów ...
Opinia dodana przez: Teodor

dr hab. n. med. Krystyna Raczyńska

Wyczółkowskiego 63
80-147 Gdańsk

Pani Krystyna jest niezwykłą osobą z ogromną wiedzą, kulturą i solidnoscią. W jej rękach pacjent czuje się bezpiecznie . Coraz mniej takich lekarzy niestety. No
Opinia dodana przez: Danusia

lekarz Piotr Półjanowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Gdańsk-Południe"
ulica Jeleniogórska 3
80-180 Gdańsk

Trafna diagnoza i zlecone badania. Dobrze zastosowane leki - po których polepszyły się wyniki o 20 % z czego jestem niezmiernie zadowolona. Jak wszędzie, zawsze trzeba się zapytać czego nie wiemy w danej jednostce chorobowej -to p dr wyczerpująco odpowie (i nie będzie się powtarzał ). Wizyty z badaniami są przeprowadzane uprzejmie, miło bez ,,zbędnego gadania'' na inne nieistotne tematy. Polecam H
Opinia dodana przez: HALINA

dr hab. n. med. Barbara Iwaszkiewicz-Bilikiewicz

Bohaterów Getta Warszawskiego 13 lok. 2
80-230 Gdańsk

po błędnej diagnozie straciłam masę pieniędzi na niewłąściwe leczenie, musiałam zrezygnować z pracy w wyniku pogarszającego się stanu zdrowia i mślę o skierowaniu sprawy na drogę sądową. kk

Katarzyna Kreft

Okulista, Okulista dziecięcy

Subisława 24 (Endomed)
Gdańsk

Osoba antypatyczna, arogancka, nieżyczliwa. Moje dziecko miało operację zeza w 2015r. od tamtej pory uczęszcza na zajęcia ortoptystyczne celem ćwiczeń mających przywrócić obuoczne widzenie (fuzję). Do tej pory przez ok. 5 lat fuzja raz pojawiała się raz nie. Ostatnia wizyta na początku ubiegłego roku. W trakcie wizyty po przebadaniu mojego dziecka nie było fuzji. Doktor podpisała się pod tymi badaniami. Parę miesięcy później wystąpiłam z wnioskiem o zaświadczenie lekarskie, w ...
Opinia dodana przez: Andzelika

lekarz Małgorzata Kotajny

Centrum Medyczne VII Dwór Gdańsk
ul. Abrahama 25 80-306 Gdańsk
80-306 Gdańsk

Pani okulistka bardzo dokładna i rzeczowa. Od razu widać, że ma duże doświadczenie w tym co robi. Rozwiała moje wątpliwości i wszytko wytłumaczyła. Polecam każdemu.Gabinet ok. Cena bardzo przystępna.
Opinia dodana przez: Eliza
Pani doktor przyjęła mnie dziś na SOR-ze jako lekarz dyżurny. Miła, sympatyczna, przeprowadziła dokładne badanie oka, omówiła stan chorobowy, zapisała leki oraz podała sposób stosowania. Już po dwóch dawkach poczułem znaczne polepszenie komfortu oka.

lekarz Joanna Wybrańska- Konefka

ul. Ignacego Paderewskiego 11
80-169 Gdańsk

Dramat. Moja mama, starsza, schorowana osoba poszła do tej pani na wizytę sama. Nie mogę sobie tego wybaczyć, aczkolwiek skąd mogłam wiedzieć, że na taką podłą lekarkę trafi. Potraktowała mamę obcesowo (dosłownie jak gów...), kpiła jak mama czegoś nie dosłyszała, drwiła, pokazywała swoją wątpliwą wyższość. Mam stwierdziła, że jak żyje na tak wredną doktor nie trafiła. Ciekawe jak ta pani traktuje swoich bliskich? Z czego wynika to jej wredoctwo?! czy ...
Opinia dodana przez: Magdalena