lek. dent. Elżbieta Kozera-Kuźma

Pani doktor to uosobienie pełnego profesjonalizmu i życzliwości dla pacjenta.Zawsze walczy choćby o skrawek zęba,aby go pozostawić,a nie usuwać.Wiele Jej zawdzięczam Bardzo polecam wszystkim!

Jestem już starszym mężczyzną. Przez trzydzieści lat omijałem gabinety dentystyczne.Od trzech lat jestem pacjentem Pani Doktor. Uratowała moje mocno zużyte uzębienie.Dziś cieszę się, co chętnie ujawniam w szczerym i szerokim uśmiechu. Systematyczne wizyty nie są koszmarem; trudno w to uwierzyć, ale chodzę z przyjemnością.Wyjątkowa kultura osobista, profesjonalizm i - co szczególnie ważne - serdeczność, wyrozumiałość i empatia, kruszące opory w najbardziej tchórzliwych chłopakach (szśćdziesięcioletnich także.)

wizyta u pani Elzbiety Kozery- Kuzmy to spokoj i zaufanie, ze wszystko bedzie dobrze zrobione....godna polecenia jest ta pani i jej profesjonalne podejscie..

Prawdziwy Lekarz z powołania!!!! Polecam wszystkim! Czy na kasę chorych, czy prywatnie. Milo, czysto, sympatycznie, bezboleśnie i przede wszystkim profesjonalnie! Leczenie zębów u Pani doktor to czysta przyjemność

Nie polecam... Po wizytach u Pani doktor aktualnie mam do zrobienia połowę zębów i sytuacja jest bardzo poważna(w tym leczenie kanałowe, korony, implanty)

Polecam tego dentyste, bardzo miła i profesjonalna, gabinet bardzo dobrze wyposazony zdjęcia rentgenowskie na miejscu.

POLECAM!!! Lekarz kompetentny, uprzejmy, dokładny, pelen poświęcenia i współczucia dla Pacjentów! Po prostu ANIOŁ!!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Bydgoszcz"?

Ortodontika
ul. 20 stycznia 1920 r 17/4