dr Elżbieta Krasińska-Strojek

3,6
3,3
3,3
3,1

Słyszałam od kilku osób, że Pani Doktor przyjmując w prywatnym gabinecie jest bardzo miła, ale przyjmując w szpitalu na nfz zachowuje się skandalicznie. Po kilkuminutowym spóźnieniu nie ze swojej winy dostałam okropny ochrzan, że marnuje jej czas itp, że ona ma tylko 15 min na jednego pacjenta i sama sobie skróciłam swój czas wizyty. Pani Doktor jest nie uprzejma, arogancka, pacjentów ma za nic. Jeśli chodzi o wizytę na nfz to polecam poczekać chwilę dłużej, a pójść do innego lekarza. Bo do niej się czeka najkrócej, ale nerwowa atmosfera przy wizytach nie rekompensuje tego wszystkiego. W najbliższym czasie mam zamiar przenieść się do innej Pani Doktor, też na nfz, ale podobno o niebo milszej.

Bardzo się cieszę ,że trafiłem na Panią Doktor.Bardzo mi pomogła i nadal pomaga. Jest miła, konkretna, co niektórym się nie podoba i bardzo dokładna .A co najważniejsze ma zawsze ciepłe słowo dla starszego człowieka.

Szczegółowy i wnikliwy wywiad, dokladne badanie, trafna diagnoza i własciwa terapia, a przy tym wyrozumiałość dla starszego pacjenta. Reasumując: profesjonalizm i życzliwość - to moja ocena.

Pani doktor,ktora budzi we mnie mieszane uczucia.Jej pacjentem jest moj Tata,ktory bardzo ja chwali i mimo,ze chcialem,by sprobowal u innego lekarza,nie daje sie namowic.Pani doktor jest z pewnoscia metodyczna,robi wrazenie osoby dobrze pukladanej.W pierwszym momencie odnioslem wrazenie,ze jest nieuprzejma-na szczescie sie mylilem.Ceny wizyt prywatnych niestety sa astronomiczne.Do tego nikt nie zwraca nawet czesci poniesionych kosztow.A pani doktor nie chce przyjmowac tylko w szpitalu.Przeplata wizyty szpitalne prywatnymi.Zastanawiam sie skad ludzie maja brac pieniadze na leczenie.Wizyta to dopiero przygrywka.W aptece trzeba zostawic zwykle 150-200 zlotych.Co prawda przpisane przez pania doktor leki pomagaja,nie mniej cena utrzymania sie przy zyciu jest jedna z wiekszych w Europie.Chcialbym wierzyc,ze jest to najlepszy neurolog w naszym miescie i jeden z lepszych w wojewodztwie.Ciekawe czy podzielaja Panstwo te opinie,bowiem po jednej wizycie trudno wystawic rzetelna ocene

Bardzo nieuprzejma pani.Mozna powiedziec ze wrecz gardzi pacjentem.Strasznie glosna i nerwowa.Nie polecam.

Leczę się u Pani Doktor od wielu, wielu lat i nie zamieniałabym jej na zadnego innego lekarza za żadne skarby tego świata. Wspaniała ,madra , wyrozumiała z kompleksowym i profesjonalnym podejściem do pacjenta co jest dla mnie ważne bo ja niestety należe do tych bardziej marudnych i dociekliwych. Czy to w gabinecie prywatnym czy w przychodni nie ma róznicy jak traktuje kazdego pacjenta, zawsze bardzo profesjonalnie.

Bardzo profesjonalne podejscie do wykonywanej pracy. Pełne zrozumienie ,olbrzymia wyrozumialosc i olbrzymia ciepliwosc .Sumienne i indywidualne podejscie do każdego przypadku. Tak od kilku lat odbieram Panią Doktor. Tylko dzięki niej funkcjonuje i czuję się tak dobrze ,że moge normalnie żyć.

Gołym okiem widać,że Pani doktor nastawiona jest na branie a nie dawanie. 150zł za wizytę a co w zamian? Zła diagnoza + karteczka. dzięki której mam kupić taniej(????) poduszkę ortopedyczną - dziwne,że tylko i wyłącznie w jednym sklepie... Zresztą - z tego, co się zorientowałem, to kierowała wszystkich do tego sklepu... Przypadek? Nie polecam.

Nie polecam.

Pani Doktor strasznie nieprzyjemna zachowująca skandalicznie.już na samym początku robi z człowieka wariata,i obraża go!Nie polecam takiego podejścia do pacjenta jakie stosuje p.Doktor!

Jesteśmy pełni szacunku dla Pani Doktor która przez wiele lat opiekowała się naszą Mamą.Dziękujemy za cierpliwośc, zrozumienie i oddanie . Oby więcej było takich Lekarzy.