Elżbieta Kwiatkowska-Wiśniewska

Bardzo miła Pani pediatra i z doświadczenia wiem że chyba najlepszy lekarz rodzinny/pediatra we Wrześni. Kompetentna, umie poświęcić czas i pomóc.

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor umie pomóc moim dzieciom i rozpoznać każdą chorobę, atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna. Szacunek dla Pani doktor

Lekarz nie potrafi rozpoznać powszechnej choroby. Zleca niepotrzebne badania, aby ukryć brak swoich kompetencji. Bardzo nie miła atmosfera i sposób odnoszenia się do pacjenta.

Bardzo nie miła atmosfera i sposób odnoszenia się do pacjenta.

Pani doktor pod pretekstem lekkiego kaszelku (który się o pojawil bo w domu było suche powietrze) kazała zrobić 5 miesięcznej córce zrobić kupę badań krwi i usg bo stwierdziła ze córką jest za gruba i na pewno jest chora. Po czym nie potrafiła wytłumaczyć wyników tych badań jak jej powiedziałam co te wyniki znaczą i ze na piesi dziecka nie da się przekarmic to się obraziła ze podwazam jej kompetencje i nie ufam lekarza. Tylko ciekawe kto skończył medycynę ja czy Pani doktor skora wiedziała więcej niz ona.

Naprawdę polecam pani Elżbieta to jeden z najlepszych lekarzy pediatrów w mieście. Wyleczy i rozpozna każdą chorobę.