Elżbieta Lachowicz

Ortodonta, Stomatolog

3,3
2,8
2,5

Pani Doktor jest sympatyczna,gabinet nowoczesny, jednak zakres kompetencji i rzetelność wzbudza moją wątpliwość. Odnoszę wrażenie, że naciąga na dodatkowe badania i inne koszta, które jak się potem okazało u innego lekarza, nie były potrzebne. Zdaje się, że Pani Doktor " wybiera pacjentów". Ja nie polecam.

Nie polecam!!!!! Wyciąga tylko kasę przeciągając leczenie. Według mnie nie zna się na swojej robocie.

Polecam miła profesjonalna obsługa ,super podejście do dzieci.

Polecam miła profesjonalna obsługa ,super podejście do dzieci.

Lekarka bardzo sympatyczna, odpowiada na wszystkie pytania. Co do leczenia to jestem średnio zadowolona. Początkowo byłam bardzo zadowolona. Korekcja wady poszła bardzo sprawnie. ALE!!!!!!Miesiąc po zdjęciu aparatu wada mi powróciła a Pani doktor nie wie co robić. Zapłaciłam ok 7000zł żeby mieć piękne zęby TYLKO przez tydzień. I bujam się teraz do niej nadal co miesiąc. ŚMIESZNE!!!! Nie polecam!!!!!

Lekarka bardzo sympatyczna, odpowiada na wszystkie pytania.

aparat stały na szczękę górną - polecam!

aparat stały na szczękę górną - polecam!

Gabinet czysty, pani doktor miła. Ale co z tego. Nie potrafi leczyć. Nie polecam.......!!!!!