Stomatolog Olsztyn

lek. stom. Edyta Pulińska

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
10-699 Olsztyn

Pani Doktor jest tak delikatna że nie wiedziałam kiedy odbudowała mi zęba. Wszystko bezboleśnie. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Adam Bogucki

ABdent
Samulowskiego3
10-900 Dajtki, Olsztyn

Swietny fachowiec. Inny lekarz chcial usunac zab, Bogucki uznal to za ostatecznosc. Polecam wszystkim.

lek. dent. Cezary Bizon

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

1 Maja 13
10-117 Dajtki, Olsztyn

Bardzo dobry chirurg oraz stomatolog. Bardzo cierpliwy. Od niedawna jestem pacjetką jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Marta Bogdan

Centrum Stomatologii Estetycznej Marta Bogdan
Ul.Artyleryjska 3N/2. Olsztyn
10-165 Dajtki, Olsztyn

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Może trochę drogi, ale warto! Pani Marta wykonuje swoją pracę naprawdę na wysokim poziomie. Wystrój gabinetu nowoczesny i schludny.
Opinia dodana przez: Magda

dr Matylda Kosakowska

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Prywatna Przychodnia Lekarska Binpol s.c.
Partyzantów 80
10-527 Olsztyn

Półtorej roku temu pani stomatolog Kosakowska robiła mi zęba kanałowo. Poszedłem prywatnie bo robią lepiej i szybciej przyjmują. Po ponad półtorej roku Ból! tego samego zęba (teoretycznie martwego) Co się stało? A no Pani „doktor stomatolog ” Kosakowska nie wyczyściła mi dobrze zęba, załatała i pieniądze bez paragonu wzięła - potem wdała się w ząb próchnica.
Po zdjęciu rentgenowskim okazało się że ząb do ponownego leczenia ale tzw. ”poprawki” ...
Opinia dodana przez: Maciek3030

lek. dent. Ewelina Bryła

NZOZ Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
Biskupa Tomasza Wilczyńskiego 27/1
10-686 Olsztyn

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat Pani doktor.Według mnie są one niesprawiedliwe ,nie tylko to jest moja opinia, ale moich znajomych i rodziny, którzy od lat chodzą do Pani doktor.Uważam,że wykonuje przeglądy bardzo dokładnie ,a plomby zakłada bardzo precyzyjnie.Zawsze informuje ,które zęby są do leczenia ,a które mogą poczekać , które są tylko odwapnione lub do leczenia kanałowego.Wcześniej chodziłam do innej Pani doktor, która bardzo pobieżnie robiła przeglądy ...
Opinia dodana przez: Krystyna

Elżbieta Lachowicz

Ortodonta, Stomatolog

al. Wojska Polskiego 33 lok. 5
10-226 Dajtki, Olsztyn

Pani Doktor jest sympatyczna,gabinet nowoczesny, jednak zakres kompetencji i rzetelność wzbudza moją wątpliwość. Odnoszę wrażenie, że naciąga na dodatkowe badania i inne koszta, które jak się potem okazało u innego lekarza, nie były potrzebne. Zdaje się, że Pani Doktor " wybiera pacjentów". Ja nie polecam.

lek. dent. Jolanta Bała

Boenigka 44A
10-686 Olsztyn

Polecam, profesjonalna praca pełne zadowolenie i zaufanie. Dużo poświęca czasu, wszystko tłumaczy, rozumie strach przed leczeniem, wspaniała Kobieta. Polecam, polecam i raz jeszcze polecam!!!
Opinia dodana przez: Ewa

Elżbieta Sujka

Stare Miasto 22
10-027 Dajtki, Olsztyn

Nie znam lepszego lekarza - szczerze polecam! Dobra atmosfera w gabinecie, nowoczesny sprzęt (u innych było tak, że mnie odsyłali gdzieś, żeby zrobić jakieś badanie, tutaj wszystko jest na miejscu).
Opinia dodana przez: tomalka

Sławomir Mazur

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Indywidualna Specjalistyczna praktyka Dentystyczne
Olsztyn ul. Partyzantów 79
10-527 Dajtki, Olsztyn

Najlepszy dentysta w całym Olsztynie.Rwanie 7 całkowicie bezbolesne , po znieczuleniu nie ma nawet dyskomfortu. Polecam wszystkim bojącym sie dentystów.
Opinia dodana przez: Joanna

Stomatolodzy w Olsztynie