Stomatolog Olsztyn

lek. stom. Edyta Pulińska

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
10-699 Olsztyn

Pani Doktor jest tak delikatna że nie wiedziałam kiedy odbudowała mi zęba. Wszystko bezboleśnie. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Marek Bladowski

Centrum Stomatologii
Szarych Szeregów 5
10-011 Dajtki, Olsztyn

Jest to świetny lekarz, nie rozumiem niektórych opinii. Jak wyleczyl mi zęby dawno temu tak dalej sie trzymają w świetnym stanie, żaden nie boli od wielu lat i nic się z nimi nie dzieje, wystarczy o nie dbać. Inny dentysta zrobil na odwal, wziąl mniej co prawda ale dr Bladowski musial wszystkie zęby poprawić. I zrobił to tak świetnie, że w ogóle mi się nie psują ani nie bolą, a ...
Opinia dodana przez: Kamil

dr hab. n. med. Krzysztof Dowgierd

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

szpital.dziecięcy.olsztyn
mroza.13f
Dajtki, Olsztyn

Gorąco polecam wszystkim dr Krzysztofa Dowgierda! Zgłosiłam się do niego z progenią (przerostem żuchwy i niedorozwojem szczęki) oraz oligodoncją (brakiem zawiązek zębów stałych). Obecnie jestem już ponad rok po skomplikowanym zabiegu dwuszczękowym (szczękę wysunięto do przodu, kości żuchwy skrócono oraz wstawiono brakujące 7 implantów). Operację przeszłam w Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie w ramach refundacji NFZ. Pan Doktor codziennie mnie odwiedzał i wspierał w najtrudniejszych pierwszych dniach po operacji. Opieka ...
Opinia dodana przez: Ola R.

lek. dent. Adam Bogucki

ABdent
Samulowskiego3
10-900 Dajtki, Olsztyn

Swietny fachowiec. Inny lekarz chcial usunac zab, Bogucki uznal to za ostatecznosc. Polecam wszystkim.

lek. dent. Cezary Bizon

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

1 Maja 13
10-117 Dajtki, Olsztyn

Bardzo dobry chirurg oraz stomatolog. Bardzo cierpliwy. Od niedawna jestem pacjetką jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Marta Bogdan

Centrum Stomatologii Estetycznej Marta Bogdan
Ul.Artyleryjska 3N/2. Olsztyn
10-165 Dajtki, Olsztyn

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Może trochę drogi, ale warto! Pani Marta wykonuje swoją pracę naprawdę na wysokim poziomie. Wystrój gabinetu nowoczesny i schludny.
Opinia dodana przez: Magda

dr Matylda Kosakowska

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Prywatna Przychodnia Lekarska Binpol s.c.
Partyzantów 80
10-527 Olsztyn

Półtorej roku temu pani stomatolog Kosakowska robiła mi zęba kanałowo. Poszedłem prywatnie bo robią lepiej i szybciej przyjmują. Po ponad półtorej roku Ból! tego samego zęba (teoretycznie martwego) Co się stało? A no Pani „doktor stomatolog ” Kosakowska nie wyczyściła mi dobrze zęba, załatała i pieniądze bez paragonu wzięła - potem wdała się w ząb próchnica.
Po zdjęciu rentgenowskim okazało się że ząb do ponownego leczenia ale tzw. ”poprawki” ...
Opinia dodana przez: Maciek3030

Elżbieta Lachowicz

Stomatolog, Ortodonta

al. Wojska Polskiego 33 lok. 5
10-226 Dajtki, Olsztyn

Pani Doktor jest sympatyczna,gabinet nowoczesny, jednak zakres kompetencji i rzetelność wzbudza moją wątpliwość. Odnoszę wrażenie, że naciąga na dodatkowe badania i inne koszta, które jak się potem okazało u innego lekarza, nie były potrzebne. Zdaje się, że Pani Doktor " wybiera pacjentów". Ja nie polecam.

lek. dent. Jolanta Bała

Boenigka 44A
10-686 Olsztyn

Polecam, profesjonalna praca pełne zadowolenie i zaufanie. Dużo poświęca czasu, wszystko tłumaczy, rozumie strach przed leczeniem, wspaniała Kobieta. Polecam, polecam i raz jeszcze polecam!!!
Opinia dodana przez: Ewa

Elżbieta Sujka

Stare Miasto 22
10-027 Dajtki, Olsztyn

Nie znam lepszego lekarza - szczerze polecam! Dobra atmosfera w gabinecie, nowoczesny sprzęt (u innych było tak, że mnie odsyłali gdzieś, żeby zrobić jakieś badanie, tutaj wszystko jest na miejscu).
Opinia dodana przez: tomalka

Stomatolodzy w Olsztynie