Stomatolog Olsztyn

Wojewódzki szpital dzieciecy
ul.Żołnierska
Dajtki, Olsztyn

Polecam Panią Doktor , pełen profesjonalizm, kompetencje, właściwe podejście cierpliwość. Mozna oddać leczenie zębów w jej rece.

Opinia dodana przez: Beata

Dajtki, Olsztyn

Pani Nogal jest profesjonalistka w 100%, leczy to, co trzeba, zawsze na biezaco z nowinkami medycznymi. Polecam kazdemu.

Prywatny Gabinet Lekarski
Kleeberga 1 B
10-693 Dajtki, Olsztyn

Cierpliwy ,bardzo dokładny,konkretny.Zawsze wszystko wytłumaczy,ceni czas swój i pacjenta.Po prostu najlepszy.

Opinia dodana przez: A

Pana Tadeusza 6 lok. 19/20
10-444 Dajtki, Olsztyn

bardzo dobra pani stomatolog. przyjęła mnie z bólem zęba i bardzo delikatnie się nim zajęła. Oczywiście było to leczenie kanałowe. Kobietka twierdząc, że ząb już mam czysty i tak mimo wszystko wrzuciła tam lekarstwo na wszelki wypadek. Za kilka dni znów mam się tam wybrać. Polecam

ul. Tadeusza Kościuszki 50
10-513 Olsztyn

Bardzo dobrze leczy ząbki. Jedyna p.dentystka która potrafi uratować z bólu. Co więcej pisać trzeba samemu spróbować. Nawet zastrzyki nie bolą.

Opinia dodana przez: Pacjent

Prywatny Gabinet Lekarski
Niedziałkowskiego 4 lok. 2
10-345 Dajtki, Olsztyn

Jestem pacjentką dr. Nosek od kilkunastu lat. Cudowny człowiek i bardzo kompetentny lekarz. Polecam wszystkim.

al. marsz. Piłsudskiego 54
10-450 Dajtki, Olsztyn

Pani doktor jest dobrym, cierpliwym i humanitarnym lekarzem. Zna się na rzeczy, cieszę się, że do niej trafiłam bo od razu rozpoznała co mi dolega.

Opinia dodana przez: Asia

lek. dent. Piotr Pietruszczak

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny Piotr Pietruszczak
Jaroty, ul. Stawigudzka 7/D
10-687 Dajtki, Olsztyn

Bardzo dobry dentysta, polecam, widać, że zna się na robocie. Wszystko dobrze tłumaczy i nie wybiera najdroższej opcji, przynajmniej u mnie tak było. Poza tym bardzo przyjemny w rozmowie, budzi zaufanie

Opinia dodana przez: Bartłomiej

Kromera Marcina 8
10-130 Olsztyn

Pani Doktor jest bardzo kompetentna, z ludzkim podejściem do Pacjenta. Jest miła, uprzejma i z tego co widziałam, to przyjmuje z bólem nawet gdy ktoś się wcześniej u Pani Dr nie leczył. Nie odsyła z kwitkiem. Trzeba też umieć zrozumieć jej podejście do Pacjenta. Na samym początku się jej bałam, ale teraz szczerze polecam:)

Opinia dodana przez: Lidka

kard. Wyszyńskiego 16 lok. 11
10-457 Dajtki, Olsztyn

Przesympatyczna i profesjonalna Pani doktor. Przyjęła mnie w wigilię po mojej uprzednionocnej wizycie na pogotowiu. Bardzo dokładna i wyrozumiała. Polecam gabinet państwa Sokołowskich.

Stomatolodzy w mieście Olsztyn